O niej będzie bardzo głośno. Nowa piłkarska WAGs

16

Kibice w Hiszpanii są zachwyceni, bowiem na stadionach będą mogli podziwiać piękną partnerkę Serge'a Auriera. Ukochana nowego piłkarza Villarreal robi zawrotną karierę w mediach społecznościowych.

O niej będzie bardzo głośno. Nowa piłkarska WAGs
Hencha Voigt (Instagram)

Po wypełnieniu kontraktu z Tottenhamem Hotspur przez ponad miesiąc Serge Aurier pozostawał bez pracy. Wreszcie 28-letni Iworyjczyk znalazł jednak nowego pracodawcę. Podpisał roczny (z możliwością przedłużenia o 2 lata) kontrakt z Villarrealem, grającym na co dzień w La Lidze.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Hiszpańskie media rozpisują się na temat przejścia Iworyjczyka przede wszystkim z uwagi na jego piękną partnerkę, Henchę Voigt. Ukochanej nowego piłkarza Villarreal sporo miejsca poświęcili dziennikarze "Mundo Deportivo".

Voigt na co dzień pracuje jako trenerka fitness. Jest bardzo popularna w mediach społecznościowych, bowiem jej profil na Instagramie śledzi ponad pół miliona osób. Partnerka Iworyjczyka nie tylko zajmuje się jednak fitnessem. Ma również swoją markę kosmetyczną, odzieży sportowej oraz strojów kąpielowych.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Co ciekawe, Voigt jest cztery lata starsza od swojego ukochanego. Para doczekała się córeczki, od 3 lat są szczęśliwymi rodzicami. Na swoim profilu na Instagramie ukochana piłkarza publikuje odważne zdjęcia w strojach kąpielowych i bikini. Fani nie mogą oderwać od jej figury wzroku. Pod kolejnymi zdjęciami fitnesski pojawia się lawina pozytywnych komentarzy.

Z pewnością tysiące fanów w Hiszpanii podczas meczów Villarreal będą wypatrywać na trybunach ukochanej Sergio Auriera.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: To jedna z najpiękniejszych WAGs świata. Tym wideo podbija internet
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić