SZŁ| 
aktualizacja 

Odważne zdjęcie. Partnerka Szpilki zrobiła je na plaży

45

Kamila Wybrańczyk nie będzie walczyć na Fame MMA 8, ale i tak potrafi zainteresować swoich fanów. Tym razem jej sympatycy mogli podziwiać odważne zdjęcie narzeczonej Artura Szpilki z plaży.

Odważne zdjęcie. Partnerka Szpilki zrobiła je na plaży
Kamila Wybrańczyk i Artur Szpilka (Instagram)

Jeszcze niedawno wydawało się, że Kamila Wybrańczyk będzie jedną z największych gwiazd gali Fame MMA 8, którą zaplanowano na 21 listopada. Narzeczona Artura Szpilki miała powalczyć z Martą Linkiewicz. Do zapowiadanego pojedynku jednak nie dojdzie.

Kamila Wybrańczyk zdecydowała się na zmniejszenie biustu, by skuteczniej walczyć na galach Fame MMA. Z tego powodu niedawno przeszła zabieg usunięcia wcześniej wszczepionych implantów piersi.

Na swoim Instagramie partnerka Szpilki pochwaliła się już nową sylwetką. Fani decyzję o zmniejszeniu piersi ocenili bardzo dobrze. Zabieg spowodował jednak, że na debiut Kamili Wybrańczyk w Fame MMA będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Na pewno nie stanie się to w sobotę 21 listopada.

Celebrytka dba jednak o podtrzymanie zainteresowania swoją osobą. Ostatnio na Instagramie pokazała odważne zdjęcie z plaży, w którym nawiązała do jej wcześniejszych pobytów podczas wakacji. Zobaczcie:

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Słońce , plaża... gdzie chcielibyście się teraz teleportować? Ja bardzo chętnie wszędzie tam, gdzie jest słoneczko" - napisała w komentarzu do fotografii główna zainteresowana.

Na odpowiedź fanów nie musiała czekać długo. Gdzie zatem sympatycy Kamili Wybrańczyk najbardziej chcieliby się teraz, w okresie jesiennym, przenieść? Hiszpania, Kuba, Kenia, Dominikana - wymieniali internauci w komentarzach.

Zobacz także: Górnik goni za czołówką. Zacięty mecz w Lubinie
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić