VDB| 
aktualizacja 

Okropny skandal. Kibole zdarli koszulkę z chorego na raka 8-latka

52

Mogłoby wydawać się, że takie sceny są niemożliwe. Niestety do tego doszło naprawdę. Kibole AC Ajaccio wtargnęli na lożę VIP i zaatakowali chorego na raka mózgu 8-latka i jego rodzinę. Mały Kenzo chciał spełnić swoje marzenie, a zamiast tego przeżył dramatyczne chwile.

Okropny skandal. Kibole zdarli koszulkę z chorego na raka 8-latka
Kibice AC Ajaccio zaatakowali chorego chłopca (Twitter)

Marzeniem 8-letniego Kenzo, który choruje na raka mózgu było zobaczyć na żywo mecz Olympique Marsylia. W ostatniej kolejce sezonu 2022/2023 postanowiono spełnić jego marzenie i otrzymał zaproszenie VIP na mecz AC Ajaccio vs. Olympique Marsylia. Niestety, jego marzenie stało się koszmarem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Co dalej z Mariuszem Pudzianowskim? Maciej Kawulski odpowiada

Kible zaatakowali chorego 8-latka

Mecz rozgrywany był na Korsyce, gdzie fani niezbyt przepadają za ekipą z Marsylii. Mało kto jednak spodziewał się, że oberwać może się za to choremu 8-latkowi. Kenzo pojawił się na loży VIP w koszulce swojego ulubionego klubu. Właśnie z tego powodu przeżył prawdziwy dramat.

Grupie 15 kiboli nie spodobało się, że po ich trybunach chodzi ktoś w koszulce Olympique Marsylia. Wtargnęli oni do loży VIP i siłą zdarli koszulkę z dziecka. Następnie spalili ją na jego oczach. To jednak nie wszystko, bowiem pobili oni ojca, który stanął w obronie dziecka. Na końcu "fani" napluli do jedzenia, które miała cała rodzina.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Popchnęli mojego syna i jego głowa uderzyła w poręcz. Męża uderzyli w twarz, a z dziecka zdarli koszulkę i ją spalili. Nawet pluli do naszego jedzenia - relacjonowała to zdarzenie matka 8-letniego Kenzo we francuskich mediach.

Klub się tłumaczy ze skandalu

AC Ajaccio wygrało z Olympique Marsylią 1:0, jednakże po meczu nie mówiło się o wyniku, a o zaistniałym skandalu. Po wszystkim ekipa z Korsyki wydała specjalnie oświadczenie, w którym odniosła się do tych zdarzeń.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Nawet największa głupota nie jest usprawiedliwieniem dla takiego zachowania! Klub potępia te niewypowiedziane czyny z całą mocą! AC Ajaccio rzuci pełne światło na te haniebne czyny. Jak tylko osoby te zostaną zidentyfikowane przez nasze służby, złożymy na nich skargę. AC Ajaccio solidaryzuje się z małym Kenzo i jego rodzicami" - można przeczytać w oświadczeniu klubu.

Informacje o tych dramatycznych scenach szybko doszły również do Olympique Marsylia. Dlatego 8-latek po meczu został zaproszony do szatni swojego ulubionego klubu, aby mógł poznać idoli. Niemniej, wcześniej przeżył on traumatyczne chwile, które nigdy nie powinny mieć miejsca.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić