Jest zażenowany po tym, co robili Najman z Murańskim. "To oglądają dzieci"

0

Gala Clout MMA 4 zbliża się wielkimi krokami. Jednym z bohaterów gali będzie Daniel Omielańczuk, który jest jednak zażenowany poziomem pierwszej konferencji prasowej. W rozmowie z MMA.pl wspomniał o kłótni, jaka miała miejsce pomiędzy Jackiem Murańskim a Marcinem Najmanem.

Jest zażenowany po tym, co robili Najman z Murańskim. "To oglądają dzieci"
Omielańczuk zażenowany konferencją Clout. "To oglądają dzieci" (YouTube)

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie do środowiska freak fightów dołączyło wielu byłych i aktualnych sportowców. W oktagonie poszczególnych federacji zawalczyli piłkarze, którzy występowali z Błaszczykowskim w kadrze, w tym np. Jakub Wawrzyniak i Jakub Kosecki, a Sławomir Peszko pełni rolę medialnego włodarza Clout MMA.

Jednym ze sportowców jest także Daniel Omielańczuk, który w pierwszej walce zmierzył się z Denisem Załęckim. W drugiej zawalczy natomiast z Kamilem Mindą.

Omielańczuk jest jednak zażenowany poziomem pierwszej konferencji prasowej przed galą Clout MMA 4. W rozmowie z MMA.pl wspomniał o kłótni, jaka miała miejsce pomiędzy Jackiem Murańskim a Marcinem Najmanem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Awaria transmisji". Ludzie przecierali oczy ze zdumienia
O ile na początku bardzo mnie bawiły wejścia Marcina i "Murana", te przemowy i wszystko. Było mega śmieszne, ale później stare chłopy jak wyzywają się i używają słów, które są niepotrzebne to byłem nawet nie lekko zażenowany. To oglądają dzieciaki, a potem uczą się takich niepotrzebnych gadek - powiedział Omielańczuk.

Omielańczuk boi się o dzieci

Były zawodnik KSW zwraca uwagę na to, że wspomniane konferencje oglądają także dzieci, które potem używają słów, których z pewnością nie powinny.

Wyzywają się od konfidentów, 60-tek, a za chwilę straszą się sądami, wypomina rzeczy, których nie powinno się mówić publicznie, do tego w takich sposób. Nawet przed treningiem z chłopakami rozmawialiśmy. Z Gralakiem, że prowadził trening dla dzieci, a tam 10 latki wyzywają się od konfidentów i 60-tek. Skąd się to bierze, a potem te dzieciaki mają dość z hejtem, próby samobójcze - dodaje.

Gala Clout MMA 4 odbędzie się 9 marca w Łodzi.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić