MK| 
aktualizacja 

Ormiański sport w żałobie. Wielokrotny mistrz kraju zginął podczas walk w Górskim Karabachu

67

Wielokrotny mistrz Armenii w trójboju siłowym Tatul Harutyunyan zginął podczas walk w Górskim Karabachu. Ormiański sport pogrążył się w żałobie. Zawodnik żegnany jest jak bohater.

Ormiański sport w żałobie. Wielokrotny mistrz kraju zginął podczas walk w Górskim Karabachu
Tatul Harutyunyan (Facebook @ArmenianPowerliftingFederation)

Tragiczne wydarzenia w Armenii. Ormiańska Federacja Podnoszenia Ciężarów ogłosiła, że wielokrotny mistrz kraju Tatul Harutyunyan zginął podczas walk w Górskim Karabachu.

Wiadomości przekazano za pośrednictwem mediów społecznościowych. Przedstawiciele federacji złożyli kondolencje najbliższym sportowca.

Z wielkim smutkiem informujemy, że podczas zaciętych walk zginął członek APF, wielokrotny mistrz Armenii i nasz dobry przyjaciel - Tatul Harutyunyan. Proszę przyjąć nasze najszczersze kondolencje. Spoczywaj w pokoju, bohaterze - brzmiał komunikat.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Wojna o Górski Karabach

Wciąż trwają starcia pomiędzy Armenią a Azerbejdżanem w spornym regionie Górskiego Karabachu. W weekend azerskie władze poinformowały o ataku na drugie co do wielkości miasto w tym kraju przez ormiańskie siły.

Sytuacja się zaostrza. Zginęło już ponad 200 osób, a ta liczba, niestety, może w kolejnych dniach wzrosnąć. Obecnie walki są najkrwawsze od ponad 25 lat.

Zobacz także: Piłka nożna. Tomaszewski o problemach podatkowych Lewandowskiego. "To nie odbije się na jego grze"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić