LAK| 

Osobowość polskiej piłki nożnej. Jego partnerka jest o 48 lat młodsza

119

Józef Wojciechowski w przeszłości inwestował wielkie pieniądze w polską piłkę. Chciał być nawet prezesem PZPN. Teraz zajmuje się wychowaniem syna wspólnie z Patrycją Tuchlińską, partnerką, która jest od niego młodsza o 48 lat.

Osobowość polskiej piłki nożnej. Jego partnerka jest o 48 lat młodsza
Patrycja Tuchlińska (Instagram)

74-latek, którego majątek "Forbes" szacuje na 749 mln zł, co daje mu 88. miejsce na liście "100 najbogatszych Polaków. W latach 2006-2012 był właścicielem i prezesem Polonii Warszawa, jednego z najbardziej zasłużonych klubów w kraju. Jego działalność budziła kontrowersje, ale jedno jest pewne - nudy z nim nie było. Miał gest. Nie szczędził grosza na piłkarzy, trenerów czy agentów. To przy Konwiktorskiej 6 swego czasu zarabiało się najlepiej w lidze.

Wojciechowski chciał nawet zostać prezesem PZPN, ale to pozostało jedynie w sferze marzeń. Najpierw przegrał ze Zbigniewem Bońkiem, teraz związek prowadzi za to Cezary Kulesza.

Ma partnerkę niemal o pół wieku młodszą

Gdyby Wojciechowski wybrał wybory, dziś pierwszą damą polskiej piłki zostałaby Patrycja Tuchlińska. Modelka młodsza od Wojciechowskiego o 48 lat! Na początku lipca gruchnęła wiadomość, że Tuchlińska jest w ciąży. Nic tak nie odmładza mężczyzny jak dziecko, więc trudno dziwić się, że Wojciechowskiego rozsadzała energia i kreślił wielkie plany o rządzeniu polską piłką. Ostatecznie te plany spełzły na niczym!

Wojciechowski i Tuchlińska wspólnie wychowują syna. Kobieta często pokazuje się z dzieckiem w mediach społecznościowych. Teraz znów to zrobiła, a w tle aż wylewa się luksus. Można zobaczyć auto marki Rolls Royce, na które - mówiąc szczerze - niewielu mogłoby sobie pozwolić. W tym gronie jest na pewno Wojciechowski.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić