VDB|

Ostry komentarz po meczu z Mołdawią. "Santos powinien to zgłosić do UOKiK"

74

Kompromitacja reprezentacji Polski z Mołdawią (2:3) zszokowała wszystkich fanów sportu. Nie może więc nikogo dziwić, że po meczu mieliśmy wysyp komentarzy. W oryginalny sposób to spotkanie podsumował Michał Kędziora, czyli popularny "Mr. Vintage".

Michał Kędziora skomentował porażkę Polaków (Licencjodawca)

Takiej kompromitacji polskich piłkarzy jeszcze nie widzieliśmy.

Polacy po pierwszej połowie wyjazdowego starcia z Mołdawią prowadzili już 0:2, ale to i tak nie wystarczyło do wygranej.

Rywale w drugiej połowie strzelili nam trzy bramki i to oni zdobyli komplet punktów.

Lawina komentarzy po kompromitacji

Fani sportu po tym blamażu są rozwścieczeni. Wystarczy powiedzieć, że na trybunach w Kisziniowie w stronę polskich piłkarzy niosło się tylko jedno, niecenzuralne, słowo. Wielu ekspertów również skomentowało postawę Polaków punktując kolejne to ich błędy.

Jednak w najbardziej oryginalny sposób podszedł do tego popularny influencer - Michał Kędziora. Znany jako "Mr. Vintage" fanatyk mody męskiej słynie również z tego, iż interesuje się sportem i zdarza mu się komentować najważniejsze wydarzenia.

Tym razem nie było inaczej i odniósł się do porażki Polski z Mołdawią.

"Fernando Santos powinien to zgłosić do UOKiK" - napisał Kędziora. "Myślał, że dostał garnitur z dobrej wełny (piłkarze Barcelony, Juventusu, Napoli, Arsenalu), a okazało się że to poliester" - zakończył Mr. Vintage.

Największa kompromitacja reprezentacji Polski w historii

Wysyp negatywnych komentarzy z wielu stron nie może nikogo dziwić. Mołdawia zajmuje obecnie 171. miejsce w rankingu FIFA i z tak nisko notowaną drużyną nigdy wcześniej reprezentacja Polski nie przegrała.

Do tej pory rozpamiętywana była porażka z Armenią z 2007 roku, która wywczas była na 128. miejscu w rankingu.

Jedynym pozytywem jest fakt, że już gorzej podczas eliminacji do EURO 2024 nie będzie. Mołdawia jest najniżej notowaną w naszej grupie. Drugie miejsce pod tym względem zajmują Wyspy Owcze (125. miejsce).