Ostry komentarz pod zdjęciem Kamili Wybrańczyk. Rozpętała się burza

47

Jeden z internautów nie ugryzł się w język, komentując sylwetkę gwiazdy Fame MMA. Kamila Wybrańczyk szybko skontrowała, a pod postem zaczęła się kłótnia internautów.

Ostry komentarz pod zdjęciem Kamili Wybrańczyk. Rozpętała się burza
Kamila Wybrańczyk (Instagram)

Kamil Wybrańczyk przebojem wdarła się do Fame MMA. Miała zawalczyć już podczas 8. edycji walk celebrytów, ale musiała zrezygnować. Powodem była operacja zmniejszenia piersi. W marcu bieżącego roku już nic nie stanęło na przeszkodzie, by partnerka Artura Szpilki zadebiutowała w oktagonie.

Od razu zrobiła to w wielkim stylu. Kamila Wybrańczyk nie dała większych szans Kamili "Zusje" Smoguleckiej. Po walce dumy z postawy swojej ukochanej nie ukrywał Artur Szpilka. Główna zainteresowana zwycięstwo przyjęła spokojnie i już myślała o kolejnej walce.

Kibice i sama Kamil Wybrańczyk nie będą długo czekać na jej następne starcie w oktagonie. Już 15 maja, podczas gali Fame MMA 10, dojdzie do hitowego pojedynku. Kamila Wybrańczyk zmierzy się z Martą Linkiewicz. Kibice odliczają już dni do tej walki. Emocji nie powinno zabraknąć.

Na razie gorąco jest natomiast w mediach społecznościowych Kamili Wybrańczyk. Wszystko za sprawą ostatniego wpisu sportsmenki. Partnerka Artura Szpilki opublikowała fotografię na tle kota. "Kici kici" - podpisała zdjęcie, które spodobało się wielu fanom, ale nie wszystkim.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jeden z internautów zdecydował się krytycznie ocenić sylwetkę zawodniczki. "Za wielka jak na kobietę, ale kto co lubi. Mi osobiście takie duże kobiety nie podchodzą" - napisał.

Na odpowiedź Kamili Wybrańczyk nie musieliśmy długo czekać. "Śmieszny jesteś gościu" - podkreśliła. Później pod komentarzem doszło do kłótni między internautami na temat wpisu z krytyką sylwetki Kamili Wybrańczyk. Sama sportsmenka nie zabierała już głosu.

Zobacz także: Bartłomiej Dąbrowski docenił klasę Chemika Police. "Wykonali fantastyczną robotę"
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić