o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Piotr Bobakowski
|

Oszustwo w sieci na Roberta Lewandowskiego. Do wygrania samochód lub dom

1
Podziel się

Fałszywe konto na Facebooku fanów Roberta Lewandowskiego namawia internautów do udziału w losowaniu, w którym można wygrać duże pieniądze. Chętnych jest bardzo wielu.

Oszustwo w sieci na Roberta Lewandowskiego. Do wygrania samochód lub dom
Oszustwo w sieci na Roberta Lewandowskiego. Do wygrania samochód lub dom (Getty Images, David S. Bustamante)
bDfqVdWt

"Losowo wybiorę ludzi na Facebooku i jest to oficjalne (bez oszustwa), każdy, kto się podzieli, otrzyma kartę podarunkową, pieniądze, a wielcy zwycięzcy będą mogli wygrać samochód i dom. Wybierz pierwszą literę swojego imienia, a otrzymasz ją od według twojego imienia, rób to przez wiarę" - czytamy (wersja oryginalna) na profilu "R.Lewandowski Fhan" na Facebooku.

"Udostępnij teraz ten post 5-10 grupom. Im więcej się podzielisz, tym większe są szanse na wygraną. Twoje pieniądze zostaną wysłane 10 minut po wysłaniu nam WIADOMOŚCI... Nie ignoruj tego, to Twoja szansa na zwycięstwo" - dodano w opisie.

bDfqVdWv

W przypadku nagród pieniężnych mowa o dolarach amerykańskich. Najwyższa kwota do zdobycia - po wpisaniu litery "Z" - to 10 mln dol. (ok. 40 mln zł). Zdjęcie Anny i Roberta Lewandowskich ma być dowodem na to, że mamy do czynienia z prawdziwym kontem sympatyków "Lewego".

Oszustwo z wykorzystaniem wizerunku polskiego piłkarza Bayernu Monachium cieszy się dużym zainteresowaniem wśród internautów, którzy chętnie wpisują pierwsze litery swoich imion.

bDfqVdWB

Zobacz też: Reprezentacja Polski. Maria Stenzel o meczu z Czechami. "Każdy mecz w kobiecej siatkówce jest zagadką"

bDfqVdWW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
Fryc
4 miesiące temu
Lewandowscy dajcie żyć, bitte!
Najnowsze komentarze (1)
Fryc
4 miesiące temu
Lewandowscy dajcie żyć, bitte!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić