VDB| 
aktualizacja 

Partnerka Szpilki szczerze o ślubie i dzieciach

12

Związek Artura Szpilki i Kamili Wybrańczyk od lat uchodzi za jeden z tych idealnych. Para doskonale się rozumie i w ich publikacjach w mediach społecznościowych widać, że pomimo upływu lat ciągle jest pomiędzy nimi chemia. Nie dziwi więc fakt oczekiwań kibiców na ślub i dzieci tej dwójki. Jednak innego zdania są sami zainteresowani.

Partnerka Szpilki szczerze o ślubie i dzieciach
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk (Instagram.com)

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk to bardzo charakterystyczne osoby w świecie sportu. Zarówno pięściarz, jak i jego partnerka są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, w których chwalą się swoim barwnym życiem. Mimo wszystko od lat uważani są za świetnie dobraną parę. Jak się jednak okazuje, nic nie wskazuje, aby ich związek miał wejść w nowy etap.

Do takich wniosków można dojść po ostatnich wpisach Kamilii Wybrańczyk na Instastories. W popularnej ostatnio zabawie Q&A (pytania i odpowiedzi) partnerka Artura Szpilki powiedziała co sądzi tradycyjni związanej z sakramentem małżeństwa oraz dosyć enigmatycznie odpowiedziała na pytanie na temat dzieci.

"Rozumiem, ze dziecko i ślub to są jakieś przyjęte normy społeczne, które należy respektować? Nikt ich ze mną nie uzgadniał" - napisała Kamila Wybrańczyk swoim fanom w kontekście planowania ślubu i dzieci.

Analizując tę wypowiedź oraz użyte emoji w pytaniu o dzieci można założyć, że status związku Artura Szpilki i jego partnerki szybko się nie zmieni. W pewnym sensie może to być jednak zrozumiałe, ponieważ oboje jeszcze prowadzą dosyć nieregularny tryb życia oraz przede wszystkim mają duże plany zawodowe. Być może wraz z biegiem lat zmienią nastawienie zarówno do ślubu, jak i posiadania potomstwa.

Zobacz także: Iga Świątek. Zaskakujące przygotowania do Australian Open
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić