Partnerka Szpilki znów zadziwia. Czas na kolejne wyzwanie

19

Kamila Wybrańczyk nie ma czasu na odpoczynek. Po debiutanckiej walce już nikt nie pamięta. Za miesiąc zawalczy z Martą Linkiewicz oraz swoimi słabościami.

Partnerka Szpilki znów zadziwia. Czas na kolejne wyzwanie
Kamila Wybrańczyk (Instagram)

Kamila Wybrańczyk chce dokonać wręcz niemożliwego. Do marcowej walki z popularną "Zusje" przygotowywała się ponad dwa miesiące. Ciężka praca nie poszła na marne, gdyż pewnie pokonała swoją rywalkę. Dla narzeczonej Artura Szpilki był to debiut w MMA, z kolei "Zusje" miała na swoim koncie już dwie walki.

Każdy sportowiec po ciężkich treningach i walce potrzebuje minimum dwóch tygodni, aby zregenerować ciało. Takiego luksusu nie ma Wybrańczyk, która odpoczywała zaledwie... kilka dni! Partnerka Szpilki już wróciła na sale i wylewa siódme poty na treningach.

3 dni po gali Fame MMA, a tu już trzeba wracać do ciężkich treningów. Będzie ciężko, ale lubię jak jest ciężko ... lubię pokonywać swoje słabości. Moja siła będzie tak wielka jak moja wiara, że się uda - napisała na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Fani są pod ogromnym wrażeniem determinacji Wybrańczyk. W mediach społecznościowych dodają jej motywacji do ciężkich treningów. W teorii mogłaby udać się na zasłużony odpoczynek, jednak chce znakomicie przygotować się do najważniejszej walki w życiu.

Wybrańczyk vs Linkiewicz. Hit FAME MMA

Już wiadomo, że Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk (1-0) będzie rywalką Marty "Linkimaster" Linkiewicz (3-1) na gali Fame MMA 10!

Mam nadzieję, że to będzie najlepsza walka w historii żeńskiego Fame. Cieszę się, że do tego dojdzie. Mam nadzieję, że będą ostre grzmoty na trzy rundy - zapowiedziała Linkiewicz.
Zobacz także: Rzeszów podzieli Zjednoczoną Prawicę? Wicerzecznik PiS zapowiada bój
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić