Partnerka Żyły dostała kwiaty od... kolegi?!

15

Marcelina Ziętek została obdarowana przepięknym bukietem czerwonych róż. Okazało się, że nie otrzymała ich wcale od Piotra Żyły. Czy skoczek narciarski powinien być zazdrosny?

Partnerka Żyły dostała kwiaty od... kolegi?!
Marcelina Ziętek wykorzystuje piękną pogodę (Instagram)

Wygląda na to, że Piotr Żyła znalazł szczęście. Już kilka miesięcy temu oficjalnie pochwalił się, kim jest jego nowa partnerka. Oczywiście wcześniej dociekliwi dotarli do tego. Teraz szczęśliwa para nie musi się już kryć. Oczywiście zarówno sportowiec, jak i jego dziewczyna mają sporo zobowiązań zawodowych. Tym bardziej teraz, kiedy zbliża się zima.

Kiedy Piotr Żyła przygotowuje się do sezonu zimowego, jego partnerka nagrywa kolejne odcinki serialu. Marcelina Ziętek w przeszłości brała udział w konkursach piękności. Teraz natomiast jest aktorką i gwiazdką produkcji TVN, "19+".

Kolejne odcinki są właśnie nagrywane w Krakowie. Partnerka skoczka na swoje stories wrzuciła fotkę w jesiennej scenerii. Na sobie ma czerwony płaszcz i idealnie kontrastują z nim czerwone róże. Okazało się, że nie dostała ich od Żyły!

Dopiero kilka chwil później okazało się, skąd ten bukiet. W serialu "19+" Ziętek gra Kaję Jarosik. Róże to po prostu jeden z rekwizytów, a fotka pochodzi z planu. Zdjęcie koleżanki zamieścił Tomasz Hajduk, serialowy Frodo.

Zobacz także: Gwiazdor Bayernu dał prawdziwy popis! Lewandowski i koledzy dumni (wideo)
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić