Paweł Fajdek powtórzył ślub. I zrobiło się duże zamieszanie

7

Burza w sieci po ślubie medalisty olimpijskiego. W piątek, a może w niedzielę? We Wrocławiu, a może w Chorzowie? Biuro prasowe Stadionu Śląskiego tłumaczy zamieszanie.

Paweł Fajdek powtórzył ślub. I zrobiło się duże zamieszanie
Paweł Fajdek z medalem olimpijskim (fot. Facebook) (Facebook.com)

Paweł Fajdek nie jest już kawalerem. Ślub był kolejnym ważnym wydarzeniem w życiu utytułowanego sportowca w 2021 roku. Wcześniej cieszył się z długo wyczekiwanego brązowego medalu igrzysk olimpijskich w Tokio.

W poniedziałek media obiegła informacja przesłana przez biuro prasowe Stadionu Śląskiego. Zgodnie z nią Paweł Fajdek miał wstąpić w związek małżeński z Sandrą Cichocką właśnie w legendarnym dla polskiego sportu miejscu. Było jednak inaczej. Ślub odbył się formalnie w piątek i to nie w Chorzowie, a we Wrocławiu.

Teraz trzeba się tłumaczyć. – Zgłosił się do nas nasz ambasador, wynajął pomieszczenia na uroczysty obiad z rodziną i przyjaciółmi. My uznaliśmy, że warto taką fajną informację puścić w świat. Nikt z nas nie wiedział, że ślub odbył się wcześniej, ta informacja była trzymana w tajemnicy, no i teraz sytuacja jest niezręczna - cytuje PAP rzecznika prasowego Stadionu Śląskiego, Przemysława Plisza.

Do sprawy odniósł się również sam Paweł Fajdek na Facebooku. 32-letni lekkoatleta napisał, dlaczego postanowił powtórzyć ceremonię trzy dni po formalnym zawarciu związku małżeńskiego. To ze względu na sentyment do Stadionu Śląskiego i możliwość spełnienia marzenia z dzieciństwa. Podkreślił, że zarzucanie mu kłamstwa w tej sprawie jest "bezczelne".

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Pogoda w weekend pokrzyżuje turniej skoków narciarskich? Jest jedno rozwiązanie
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić