Piękna modelka wspiera rosyjskiego boksera. Taki kibic to skarb

9

Jest modelką, matką i największą kibicką Aleksandra Powietkina. Ewgeniya w mediach społecznościowych często pokazuje czarujące zdjęcia.

Piękna modelka wspiera rosyjskiego boksera. Taki kibic to skarb
Piękna modelka wspiera rosyjskiego boksera. Taki kibic to skarb (Instagram, Instagram)

Na tę walkę czekają wszyscy kibice boksu w Rosji. Za kilka dni dojdzie do rewanżowego starcia Aleksandra Powietkina z Dillianem Whyte'em. Pierwotnie gala miała odbyć się w listopadzie, jednak Powietkin został wówczas zakażony koronawirusem. Czempion przebywał nawet w moskiewskim szpitalu, jednak już nic nie stoi na przeszkodzie, aby stoczył pojedynek z Whyte’em.

Rosjanin może liczyć na wielkie wsparcie, jednak jego największym kibicem jest piękna żona Ewgeniya. Modelka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, pokazując codzienne życie swojej rodziny. W przeszłości żona Powietkina wygrała w Rosji konkurs piękności.

Modelka, żona i matka. Ewgeniya wychowuje syna

Para pobrała się w 2013 roku podczas przepięknej ceremonii w Pradze w Czechach. W zeszłym roku Aleksander i Ewgeniya wspólnie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, które jest ich oczkiem w głowie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ewgeniya doskonale łączy pracę z macierzyństwem. Występuje w wielu pokazach modowych i często można spotkać ją w Grecji, Dubaju, Moskwie czy Baku.

Ewgeniya będzie w sobotę trzymać kciuki za męża. Po walce para uda się na zasłużone wakacje. - Można założyć, że modelka już ma spakowane torby, uwielbia podróżować - podkreśla "The Sun".

Zobacz także: El. MŚ 2022. Węgry - Polska. Jerzy Engel ocenia styl Paulo Sousy. "Mamy piłkarzy do ofensywnego futbolu"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić