Piłkarz chwali Paulo Sousę. "Pokazał nam drogę"

2

Fala krytyki wylała się ostatnio na Paulo Sousę w brazylijskich mediach. Jeden z jego podopiecznych stanął w obronie trenera.

Piłkarz chwali Paulo Sousę. "Pokazał nam drogę"
Paulo Sousa jest chwalony przez swoich podopiecznych (Photo by Wagner Meier/Getty Images) (GETTY, Wagner Meier)

Ostatnie dni nie były łatwe dla Flamengo Rio de Janeiro, czyli klubu, który - po odejściu z reprezentacji Polski - objął Paulo Sousa. Czarę goryczy przelała przegrana w finale mistrzostw stanu Rio de Janeiro, a kibice byli wściekli do tego stopnia, że pojawili się nawet na jednym z treningów zespołu.

W nocy z wtorku na środę klub prowadzony przez Sousę wrócił na zwycięską ścieżkę. Flamengo w fazie grupowej Copa Libertadores pokonało Talleres Cordobę 3:1. Dwie bramki strzelił Everton Ribeiro, który po zakończeniu spotkania w samych superlatywach wypowiadał się o trenerze.

Trener pokazał nam drogę, graliśmy dobrze, potrafiliśmy narzucić swój rytm - przyznał, cytowany przez ge.globo.com.

Wokół klubu zrobiło się tym bardziej gorąco, że pojawiły się plotki o możliwym zwolnieniu Sousy. Te nie spodobały się piłkarzom Flamengo.

Jedynej odpowiedzi możemy udzielić na boisku. Dużo rozmawialiśmy o tym w tym trudnym czasie. Wokół mówiło się wiele nieprawdy. Zdajemy sobie sprawę, że tylko razem wydostaniemy się z tego dołka - dodał Ribeiro.
Zobacz także: "Trafiony, zatopiony". Nieprawdopodobna skuteczność mistrzyni olimpijskiej (wideo)
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić