KW| 

Piłkarz zrobił selfie z dziewczyną. Teraz może za nie słono zapłacić!

31

Włoch Stefano Sensi może mieć poważne kłopoty. A wszystko przez zdjęcie, które zrobił sobie z dziewczyną podczas jazdy skuterem elektrycznym.

Piłkarz zrobił selfie z dziewczyną. Teraz może za nie słono zapłacić!
Piłkarz zrobił selfie z dziewczyną. Teraz może za nie słono zapłacić! (Instagram)

Włoskie media szeroko rozpisują się na temat zachowania Włocha Stefano Sensiego. Wszyscy piszą o jego nieodpowiedzialnej postawie podczas jazdy skuterem elektrycznym ze swoją dziewczyną. Okazuje się, że piłkarz Interu Mediolan zrobił sobie zdjęcie z kobietą.

Piłkarza czekają wielkie problemy

Na zdjęciu opublikowanym na jej profilu na Instagramie widać, jak para robi sobie selfie w trakcie jazdy skuterem. Po chwili fotka została usunięta z sieci. Takie zachowanie zabronione jest przez kodeks drogowy, który zezwala na korzystanie z pojazdu tylko jednej osobie.

Pomocnikowi grozi nie tylko grzywna za złamanie regulaminu, ale także kara ze strony klubu, który zwracał uwagę na odpowiedzialne zachowanie zawodników w mediach społecznościowych. Sensi przekroczył tę granicę i teraz czekają go wielkie problemy.

Włoch zagrał w sobotnim spotkaniu z Fiorentiną (4:3). Piłkarz na boisku spędził 26 minut. Nie jest pierwszym wyborem trenera Interu Mediolan.

Zobacz także: Żużel. PGE Indywidualne Międzynarodowe Mistrzostwa Ekstraligi 2020
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić