Pobili się na zapleczu Clout MMA. Jest nagranie

6

W sobotę, 8 czerwca w katowickim Spodku odbyła się gala Clout MMA 5. Okazuje się, że walki miały miejsce zarówno na ringu, jak i poza nim. Na zapleczu doszło bowiem Marcin Wrzosek pobił się z Filipem Bątkowskim. Nagranie z tego incydentu trafiło już do internetu.

Pobili się na zapleczu Clout MMA. Jest nagranie
Na zdjęciu: zawodnicy, którzy pobili się na zapleczu Clout MMA (Twitter)

Piąta, a zarazem druga w tym roku gala ze strony federacji Clout MMA przeszła już do historii. W niej miało miejsce 13 walk, które kończyły się dość szybko. Nie rozczarował z kolei main event, w którym Adam "AJ" Josef zaliczył podwójny starcie i wytrzymał do końca, pokonując jednego z dwóch rywali.

Wcześniej z kolei doszło do dwóch pojedynków w... samochodzie. Oprócz tego udany debiut we freakfigtach zanotował Jakub Rzeźniczak, który w 25 sekund pokonał swojego przeciwnika Tomasza "Szalonego Reportera" Matysiaka. Skompromitowała się z kolei Marianna Schreiber, która po minucie walki podjęła decyzję, że nie zamierza jej kontynuować.

Podczas gali w katowickim Spodku działo się zarówno w ringu, jak i poza nim. Okazuje się bowiem, że na zapleczu Marcin Wrzosek pobił się z Filipem Bątkowskim. Zdarzenie to zarejestrowały kamery, a nagranie z incydentu trafiło do internetu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pod Siatką: rozchwytywani jak gwiazdy Hollywood! Kulisy meczu z Japonią

"Polish Zombie" po tym, jak podszedł do znanego promotora postanowił go agresywnie odepchnąć. Bątkowski w odwecie wyprowadził uderzenie w policzek Wrzoska. Następnie do akcji wkroczyła ochrona, która rozdzieliła obie strony.

Podczas gali Clout MMA 5 doszło także do inny incydentów. Z nieznanym mężczyzną pobił się bowiem znany z programów tej federacji Bartosz Szachta. Do tego na trybunach nieoficjalnie miało dojść do wymiany ciosów między Natanem Marconiem a Denisem Załęckim.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić