Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk| 

Polscy siatkarze 1,5 roku zapuszczali włosy. Właśnie okazało się dlaczego

22

Jakub Kochanowski i Karol Kłos zaskakiwali przez ostatnie 1,5 roku swoimi fryzurami. Teraz wszystko jest już jasne. Zapuszczali, by teraz oddać je potrzebującym podopiecznym Fundacji Herosi. Podziwiamy ich wytrwałość. Materiał powstał w ramach cyklu #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Kłos i Kochanowski 1,5 roku zapuszczali włosy. Teraz oddadzą je na szczytny cel
Kłos i Kochanowski 1,5 roku zapuszczali włosy. Teraz oddadzą je na szczytny cel (Instagram)

Fundacja Herosi od kilku współpracuje z siatkarzami. Tym razem pomóc zdecydowali się Jakub Kochanowski i Karol Kłos. Jak poinformowała fundacja, obaj sportowcy przez półtora roku zapuszczali włosy. Powód ukrywali dość długo, ale w końcu zdradzili go kibicom.

Półtora roku temu postanowili zapuścić włosy. Ale to nie koniec tego wyzwania, bo... za jakiś czas przekażą swoje włosy po obcięciu naszym podopiecznym w ramach akcji "Podziel się dzieciństwem" - czytamy na profilu na Instagramie Fundacji Herosi.

Polscy sportowcy inicjatywa "Podziel się dzieciństwem". O co chodzi w akcji?

Akcja "Podziel się dzieciństwem" polega na przekazywaniu dzieciom swoich włosów. Peruki i uzupełnienia są to często jedyne rozwiązania dla dzieci zmagających się z łysieniem plackowatym, chorobą nowotworową, trichotilomanią. Udział w akcji siatkarskich reprezentantów Polski ma pomóc w jej rozpropagowaniu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Nie jest to pierwszy raz, kiedy ktoś z siatkarskiego środowiska zdecydował się przekazać swoje włosy potrzebującym. W 2016 roku do akcji włączył się Jakub Bednaruk, który obecnie jest trenerem MKS-u Będzin.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić