VDB| 

Powrót Rafonixa do oktagonu. Pojawi się na gali HYPE MMA

11

Kontrowersyjna postać polskiego internetu wraca na języki internautów. Po przerwie powraca i już w najbliższą sobotę zawalczy na gali HYPE MMA w walce wieczoru z Mariuszem "Hejterem" Słońskim.

Powrót Rafonixa do oktagonu. Pojawi się na gali HYPE MMA
Marcin "Rafonix" Krasucki (Instagram.com)

Jeszcze trzy lata temu "Rafonix" był jedną z najsłynniejszych postaci polskiego interentu. Marcin Krasucki zasłynął streamami na portalu YouTube, które cieszyły się ogromną popularnością.

Co było to było. Nie ma czego żałować. Gdyby nie pewne rzeczy dzisiaj, to nikt by mnie nie znał czy tam kojarzył. Wiadomo z pewnych rzeczy można byłoby zrezygnować, ale teraz nie ma co się nad tym rozwodzić - mówił Marcin Krasucki podczas konferencji prasowej przed HYPE MMA.

"Rafonix" nowa kariera

Co gwiazda streamów robi obecnie? Jak się okazuje, "Rafonix" zmienił ścieżkę kariery. Musiał znaleźć nowe zajęcie. - Ja na dzień dzisiejszy gram sobie w gry. Mam kontrakt z pewną platformą. Bujam się tak na tym kontrakcie. Teraz tylko granie - mówił "Rafonix".

Marcin Krasucki został jedną z twarzy projektu FAME MMA. Zaczął od słynnej walki z "Magicalem" na gali FAME MMA 2, na której jego rywal doznał okropnego złamania. "Rafonix" stoczył jeszcze dwa pojedynki w tej organizacji, jednak oba przegrał. Okazję do poprawienia swojego rekordu miał mieć podczas gali FAME MMA 9, jednakże wtedy przeszkodziła mu kontuzja.

Co się odwlecze to nie uciecze. "Rafonix" został twarzą nowoutworzonej marki gal dla influencerów - HYPE MMA. Podczas tych wydarzeń zawodnicy walczą o to, aby otrzymać kontrakt na pięć walki w organizacji FAME MMA. Natomiast Marcin Krasucki będzie największą gwiazdą tego wydarzenia i w tzw. Super Fight zmierzy się z Marcinem "Hejterem" Słońskim.

HYPE MMA. Co to jest?

HYPE MMA to wydarzenie zorganizowane przez twórców FAME MMA. Podczas tych gal mniej znani twórcy internetowi mają przekonać włodarzy do inwestycji w ich osobę, dzięki czemu mogą otrzymać kontrakt na pięć walk w głównej organizacji. Pierwsza gala HYPE MMA odbędzie się w sobotę, 17 kwietnia o godz. 19:30.

Transmisja z gali HYPE MMA będzie dostępna wyłącznie za pośrednictwem PPV na stronie Hypemma.tv. Koszt dostępu zaczyna się od 10,99 złotych. Fani, którzy wcześniej wykupili galę FAME MMA 9 lub FAME MMA 10 otrzymają bezpłatny dostęp do wszystkich walk.

HYPE MMA. Karta walk

Super Fight:

Marcin "Rafonix" Krasucki vs Mariusz "Hejter" Słoński

Karta główna:

Adam "Adix" Woźnicki vs Paweł "Pavlloo" Szwed

Patryk "Taksi ZRT" Malinowski vs Władysław "Władek" Zijajew

Mateusz "Zakrzew" Zakrzewski vs Albert "Bercik" Ghambaryan

Jakub "Bary" Barczyk vs Damian "Kalbar" Kalbarczyk

Jakub "Kuba Trenuje" Droździel vs Krystian "Krissu" Bartocha

Norbert "One Norbi" Krasnodębski vs Oskar "Blecki" Lesiak

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: wakacje gwiazdy reprezentacji Polski. Widoki zapierają dech w piersiach
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić