aktualizacja 

Przedziwny wynik. Ten mecz znajdzie się pod lupą

9

Serbska federacja zamierza przyjrzeć się okolicznościom zwycięstwa 86:15 w meczu piłki ręcznej. Piłka raz po raz lądowała w bramce, praktycznie nikt nie bronił.

Przedziwny wynik. Ten mecz znajdzie się pod lupą
W Serbii rozegrano dziwny mecz (YouTube, YouTube)

Piłka ręczna potrafi być widowiskowym sportem, ale ponad 100 goli w jednym meczu musi zwracać uwagę. Szczypiornistki ruszyły do ataku i przede wszystkim jedna z drużyn była szokująco skuteczna.

Mecz rozegrano w okręgu Vojvodina. Gospodynie z miasta Temerin walczą o awans, a ich przeciwniczkom z Ravangradu daleko do takiego osiągnięcia. Nie wydaje się to jednak dobre usprawiedliwienie dla wyniku 86:15 w starciu drużyn z jednej ligi. Gospodynie wystawiły 16 zawodniczek, a przyjezdne tylko siedem.

Duże wątpliwości budzą okoliczności tego zwycięstwa. Głównym konkurentem do awansu zespołu z Temerina jest drużyna z Rumy. Obie mają w tabeli identyczną liczbą punktów, a bezpośrednie mecze zakończyły się remisem. Dlatego o awansie zdecyduje bilans goli. Ruma wygrała swój mecz 47:18, a zawodniczki z Temerina poniosło i skończyło się wynikiem 86:15.

Serbska federacja zamierza wziąć pod lupę mecz, o którym zrobiło się głośno. Pełne nagranie meczu jest dostępne w serwisie YouTube, ale więcej ciekawego mogło dziać się przed spotkaniem, a już na pewno dzieje się po nim.

Zobacz także: Zimno od samego patrzenia. W tym Jan Błachowicz jest królem
Autor: SSZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić