Przyłapano go w klubie nocnym. Finał historii zasmuca

307

O amerykańskim trenerze głośno zrobiło się w październiku, kiedy został przyłapany w klubie nocnym. Mimo ogromnej wpadki otrzymał drugą szansę, ale nie zdołał jej wykorzystać.

Przyłapano go w klubie nocnym. Finał historii zasmuca
Urban Meyer przyłapany na gorącym uczynku. Dostał drugą szansę, ale jej nie wykorzystał. (Twitter.com)

Na początku października nie tylko całe Stany Zjednoczone, ale cały świat obiegło nagranie, na którym trener Jacksonville Jaguars, Urban Meyer, umilał sobie czas w klubie nocnym. Na wideo szkoleniowiec siedział na barowym stołku, a o jego krocze ocierała się dużo młodsza blondynka.

Żona Urbana Meyera, Shelly, w tym samym czasie zajmowała się wnukami. Na wspólnych zdjęciach, które wrzucała, brakowało tylko dziadka. Ten wolał korzystać z uroków nocnego życia.

Mimo kontrowersyjnego zachowania, Meyer otrzymał drugą szansę od swojego klubu.

Rozmawiałem o tej sprawie z Urbanem. Szczegóły naszej rozmowy będą poufne. Powiem tylko, że jego zachowanie w ostatni weekend było niewybaczalne. Doceniam wyrzuty sumienia Urbana, które moim zdaniem są szczere. Teraz musi odzyskać nasze zaufanie i szacunek - mówił kilka tygodni temu Shad Khan, właściciel Jacksonville Jaguars.

Meyer nie wykorzystał jednak tej szansy. Na decyzji zaważyły wyniki sportowe osiągane przez zespół. Jaguars wygrali tylko 2 z 13 spotkań w sezonie 2021/22 i zajmowali ostatnie miejsce w tabeli.

Po prostu przepraszam. Uwielbiam Jacksonville. To jeden z powodów, dla których podjąłem tę pracę. Nadal uważam, że Shad jest wspaniałym właścicielem. Jestem załamany, że nie byliśmy w stanie iść do przodu - powiedział o swoim zwolnieniu Urban Meyer dla NFL Network.

Jak donoszą amerykańskie media, Meyer z każdym tygodniem tracił posłuch w szatni. Wdał się w kilka mniejszych konfliktów z zawodnikami, a ci po czasie przestawali mu ufać. Projekt sportowy w Jacksonville nie miał prawa się udać.

Zobacz także: Jest na ustach całego świata. Co za gol! (wideo)
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić