o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Radwańska nie boi się zimy. Twarda jak na korcie

1
Podziel się

Od kilku miesięcy Agnieszka Radwańska spełnia się w roli mamy. Była tenisistka wychowuje syna i jest zachwycona warunkami atmosferycznymi.

Radwańska nie boi się zimy. Twarda jak na korcie
Agnieszka Radwańska nie boi się zimy. Wyjątkowe zdjęcie ze spaceru (Instagram, Instagram)
bEszKyIB

Zima nie daje za wygraną w Polsce. Z małymi przerwami, śnieg i minusowe temperatury towarzyszą nam od kilku tygodni. Wiele osób tęskni już za słońcem oraz lepszą pogodą, jednak niektórym obecnie panująca aura bardzo odpowiada.

W tym gronie jest Agnieszka Radwańska, która w przeszłości w styczniu oraz lutym przebywała w zdecydowanie cieplejszych miejscach. Najczęściej była to Australia, gdzie występowała m.in w turnieju Australian Open.

bEszKyID

Zima w Polsce. Radwańska zachwycona

Teraz była tenisistka przebywa w Polsce i może podziwiać uroki zimy. W grudniu w mediach społecznościowych Radwańska pokazała, że była w Zakopanem. Teraz przebywa w Warszawie, jednak warunki przypominają krajobraz z południowej części kraju. - Witaj prawdziwa zimo - napisała humorystycznie na Instagramie.

Zdjęcie Radwańskiej cieszy się dużą popularnością. Skomentowała je między innymi znana tenisistka Karolina Woźniacka, która dla odmiany przebywa w zdecydowanie cieplejszym miejscu.

bEszKyIJ

Przypomnijmy, że pod koniec lipca na świat przyszedł Jakub, syn Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: takiego gola nie powstydziłyby się największe gwiazdy futbolu!
bEszKyJe
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
60+
6 miesięcy temu
Ja też lubię zimę, codziennie biegówki , a jak stoki otworzą biegówki na przemian ze zjazdowymi. Szkoda, ze w pobliżu małe stoki, ale zawsze gimnastyka jest. Trochę gorzej bo odśnieżanko wczoraj wieczorem i dzisiaj rano od 0445, ale perspektywa nart wynagradza to.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić