Radwańska nie boi się zimy. Twarda jak na korcie

1

Od kilku miesięcy Agnieszka Radwańska spełnia się w roli mamy. Była tenisistka wychowuje syna i jest zachwycona warunkami atmosferycznymi.

Radwańska nie boi się zimy. Twarda jak na korcie
Agnieszka Radwańska nie boi się zimy. Wyjątkowe zdjęcie ze spaceru (Instagram, Instagram)

Zima nie daje za wygraną w Polsce. Z małymi przerwami, śnieg i minusowe temperatury towarzyszą nam od kilku tygodni. Wiele osób tęskni już za słońcem oraz lepszą pogodą, jednak niektórym obecnie panująca aura bardzo odpowiada.

W tym gronie jest Agnieszka Radwańska, która w przeszłości w styczniu oraz lutym przebywała w zdecydowanie cieplejszych miejscach. Najczęściej była to Australia, gdzie występowała m.in w turnieju Australian Open.

Zima w Polsce. Radwańska zachwycona

Teraz była tenisistka przebywa w Polsce i może podziwiać uroki zimy. W grudniu w mediach społecznościowych Radwańska pokazała, że była w Zakopanem. Teraz przebywa w Warszawie, jednak warunki przypominają krajobraz z południowej części kraju. - Witaj prawdziwa zimo - napisała humorystycznie na Instagramie.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Zdjęcie Radwańskiej cieszy się dużą popularnością. Skomentowała je między innymi znana tenisistka Karolina Woźniacka, która dla odmiany przebywa w zdecydowanie cieplejszym miejscu.

Przypomnijmy, że pod koniec lipca na świat przyszedł Jakub, syn Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: takiego gola nie powstydziłyby się największe gwiazdy futbolu!
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić