VDB| 
aktualizacja 

Skandaliczne słowa Ukrainki wobec Polki

54

Do skandalicznych scen doszło podczas konferencji przed Fame: Reborn. Ukraińska influencerka, posiadająca afrykańskie korzenie, najpierw zaatakowała fizycznie Natalię "Navcię" Korgol, a następnie zaczęła stosować wobec niej rasistowskie wyzwiska. Polka stanowczo zareagowała.

Skandaliczne słowa Ukrainki wobec Polki
Elizabeth Anorue zaatakowała Natalię Korgol (YouTube)

Freak fighty są w Polsce coraz bardziej popularne. Wydaje się, że z każdym wydarzeniem granica dobrego smaku jest przekraczana, jednakże to, co nastąpiło podczas konferencji przed sobotnią galą Fame: Reborn, jest niedopuszczalne. Wszystko za sprawą skandalicznego zachowania ukraińskiej influencerki Elizabeth Anorue, która zaatakowała Polkę - Natalię Korgol - na tle rasistowskim.

Skandaliczne słowa Ukrainki wobec Polki

Osoby śledzące media społecznościowe wiedzą, że pomiędzy Elizabeth Anorue a Natalią "Navcią" Korgol jest duży konflikt. Polka podczas wielu transmisji na platformie Twitch zarzucała przyszłej rywalce, że jej kontent w internecie jest monotonny i opiera się głównie na seksualizowanych treściach. Natomiast Ukrainka nigeryjskiego pochodzenia stanowczo temu zaprzeczała i komentowała, iż przez Polkę przemawia zwykła zazdrość.

Ten konflikt wykorzystali włodarze Fame MMA, którzy doprowadzili do ich starcia w klatce. Obie panie już w najbliższą sobotę zmierzą się w formule MMA w łódzkiej Atlas Arenie. Jednak nikt nie spodziewał się, że podczas ich konfrontacji dojdzie do takiego skandalu.

Na konferencji przed Fame: Reborn obie panie mocno argumentowały swoje racje. W pewnym momencie organizatorzy postanowili je skonfrontować twarzą w twarz, i wtedy Elizabeth Anorue nie wytrzymała. Najpierw fizycznie zaatakowała Natalię Korgol, a następnie rzuciła wobec niej wyzwiska na tle rasistowskim.

- Nie bałam się Dominiki, nie bałam się Nanami, to ciebie, biała pi***, też bać się nie będę - wykrzyczała ukraińska influencerka.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Oburzenie Polki i komentarz Fame MMA

Po tych słowach Polka poczuła się mocno dotknięta. Stanowczo również dała do zrozumienia, że nie zamierza kontynuować tej dyskusji, jeżeli miałaby toczyć się w ten sposób.

- Widzę tutaj rasistowskie zapędy. Nie zamierzam zniżać się do twojego poziomu, nie będę mówić tutaj żadnych rasistowskich tekstów. Chciałam tylko powiedzieć, że rasistowskie tematy nie powinny istnieć. Przecież to ty mówiłaś, że jesteś dziewczyną z Ukrainy, jesteś czarnoskóra, dzieci nie chciały z tobą chodzić za rękę, bo jesteś czarnoskóra... a teraz sama posuwasz się do rasizmu. Proszę, nie próbuj - skomentowała Natalia Korgol.

Po tych słowach Elizabeth Anorue przeprosiła rywalkę, ale nadal kontynuowała nazywanie jej "białą pi***". Tego stwierdzenia używała jeszcze wielokrotnie. W końcu zareagował włodarz Fame MMA - Wojtek Gola.

- Uważam, że nie powinniśmy poruszać takich tematów w żadną stronę. To jest nieodpowiednie i nie powinno się tutaj pojawić - powiedział Gola w imieniu federacji.

Gala Fame: Reborn odbędzie się w sobotę, 9 grudnia. W walce wieczoru tego wydarzenia zmierzą się Sylwester Wardęga oraz Sebastian Fabijański. W pozostałych starciach wystąpią m.in. Maciej Sulęcki, Piotr Szeliga czy Marcin Wrzosek.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić