Wróć na
Łukasz Witczyk
|

Rosja. Kolejne przypadki koronawirusa u piłkarzy. Zakażeni zawodnicy FK Orenburg

1
Podziel się

Wzrosła liczba zakażonych piłkarzy grających w rosyjskiej Premier Lidze. Po przeprowadzeniu rutynowych testów wykryto koronawirusa u sześciu zawodników FK Orenburg.

Rosja. Kolejne przypadki koronawirusa u piłkarzy. Zakażeni zawodnicy FK Orenburg
Rosja. Kolejne przypadki koronawirusa u piłkarzy (Getty Images, Sergei Fadeichev)
bCIxgEeZ

Rosyjskie media w czwartek poinformowały o pozytywnych wynikach testów na obecność koronawirusa u ośmiu osób związanych z klubem FK Orenburg. Informację tę potwierdził klub. Na swojej oficjalnej stronie internetowej opublikował specjalny komunikat.

Kolejne testy na koronawirusa przeprowadzone w FK Orenburg wykazały osiem pozytywnych wyników. Sześć pozytywnych wyników u piłkarzy i dwóch u pracowników klubu. Wszyscy mieli negatywne testy przed 23. kolejką i udali się na mecz przeciwko Lokomotiwowi - zapewniono w komunikacie.

Klub nie podał nazwisk zawodników. Z kolei szef Premier Ligi Siergiej Priadkin poinformował, że zakażenie koronawirusem wykryto podczas wykonywania rutynowych testów. Zarówno klub, jak i władze ligi rosyjskiej nie przekazały, czy zawodnicy mają objawy choroby COVID-19 i czy przebywają w izolacji.

bCIxgEfb

To kolejne przypadki zakażeń koronawirusem u piłkarzy z ligi rosyjskiej. Wcześniej potwierdzono, że zainfekowani są Sebastian Szymański, Clinton N'Jie i Charles Kabore z Dinama Moskwa. Na kwarantannie przebywają piłkarze FK Rostów.

bCIxgEfC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
👞 l
3 tyg. temu
Pandemii nie ma i Kropka.
Najnowsze komentarze (1)
👞 l
3 tyg. temu
Pandemii nie ma i Kropka.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić