LAK| 

Rozpaczliwy apel na Euro, poszło o... pizzę! Nawet Wieniawa to skomentowała

28

Zdjęcie włoskiego kibica podczas finału z Anglią na Euro 2020 robi furorę w sieci. Fan miał ważne przesłanie w kwestii kulinarnej, jego apel rozbawił miliony internautów na całym świecie. Nawet Julia Wieniawa zabrała głos.

Rozpaczliwy apel na Euro, poszło o... pizzę! Nawet Wieniawa to skomentowała
Rozpaczliwy apel kibica (Instagram)

Finał Euro 2020 (turniej zorganizowany w 2021 roku z powodu pandemii koronawirusa) dostarczył ogromnych emocji. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W nich lepsi okazali się Włosi, którzy wygrali serię "jedenastek" 3:2. Mecz to jedno, ale na trybunach też sporo się działo. Na płytę boiska wbiegł jeden z fanów. Inny z kolei przygotował specjalny transparent, który nawiązywał do... kwestii kulinarnej!

Pizza z ananasem?

Włochy słyną z doskonałej kuchni. Pizza to potrawa kuchni włoskiej, obecnie szeroko rozpowszechniona na całym świecie. Kibic przedstawił swoją opinię na temat... pizzy hawajskiej, czyli tej, w której jednym ze składników jest ananas. Włoch wyraził swój sprzeciw. To zobaczyliśmy na transparencie.

Przestańcie wkładać ananas do pizzy, koniec z tym! - napisał

Jego apel dotarł do milionów internautów. Zdjęcie z Wembley robi prawdziwą furorę w sieci. Głos w tej sprawie zabrała nawet Julia Wieniawa. Na koncie Vogule Poland skomentowała zdjęcie z transparentem.

#TeamHawajska - przyznała Wieniawa. Celebrytka musi być fanką pizzy z ananasem. Tak samo jak prawie 1500 osób, które polubiło jej komentarz.

Wpis podzielił internautów, którzy wymieniają się poglądami na temat pizzy hawajskiej. "Ananas na pizzy to profanacja!" - napisał jeden z fanów. "A ja kocham" - dodał inny.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zobacz także: Mateusz Borek po gali Gromda 5. "Wychodzisz z kina lub teatru mając w głowie ostatnią scenę"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić