Rozwiodła się z mężem. Rozpoczęła nowe życie

16

W ostatnim czasie reprezentująca Polskę Kryscina Cimanouska poinformowała, że po sześciu latach rozwiodła się ze swoim mężem. Teraz sportsmenka przebywa na wakacjach w towarzystwie innego mężczyzny. Jej komentarze mówią wprost, że 26-latka rozpoczęła nowe życie.

Rozwiodła się z mężem. Rozpoczęła nowe życie
Na zdjęciu: Kryscina Cimanouska (fot. Instagram)

W 2021 roku Kryscina Cimanouska reprezentowała swój kraj - Białoruś na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Wówczas jednak została odsunięta od rywalizacji. Powód? Krytyka w kierunku ojczyzny.

Wówczas za Cimanouską wstawiła się polska ambasada. Ta otrzymała wizę humanitarną, co pozwoliło jej nie wracać na Białoruś. Ponadto udało jej się uzyskać nasze obywatelstwo.

W tym roku los się do niej uśmiechnął, bo zniesiono jej trzyletnią karencję. Ta obowiązywała z uwagi na zmianę barw narodowych, przez co 26-latka nie miała możliwości reprezentować nasz kraj w sporcie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: W Polsce to nie do pomyślenia. Niezwykłe przeżycie kibica

I mimo że na mistrzostwach świata 2023 w Budapeszcie nie osiągnęła spektakularnego wyniku, to miała powody do zadowolenia. W końcu startowała bez większego przygotowania, a i tak zaprezentowała się solidnie. Można spodziewać się, że następnym razem pójdzie jej jeszcze lepiej.

Teraz Cimanouska przebywa na wakacjach, na które udała się po rozwodzie z mężem. W mediach społecznościowych poinformowała, że jej małżeństwo po sześciu latach dobiegło końca.

"Od roku próbowaliśmy uratować związek. Próbowałam pracować z psychologiem, zapomnieć o błędach. W pewnym momencie wszystko zaczęło się poprawiać i wydawało się, że nam się udało, ale w końcu zdaliśmy sobie sprawę, że rozejście się byłoby najlepszą i właściwą decyzją dla nas obojga" - wyznała biegaczka.

Podczas pobytu na greckiej wyspie Rodos towarzyszy jej jednak mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że mówimy tutaj o nowym partnerze 26-latki. W końcu komentarze pokazują, że Cimanouska rozpoczęła nowe życie.

"Czasami życie zaskakuje" - napisała w kontekście nagrania, które wrzuciła na swoje oficjalne konto na Instagramie.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić