aktualizacja 

W takich butach leciała z Warszawy do Tajlandii. "Tragedia"

46

Marianna Schreiber postanowiła zmienić otoczenie i poleciała do Tajlandii. Kontrowersyjna celebrytka w trakcie wyjazdu musiała jednak zmagać się ze spuchniętymi nogami, a na Instastories poinformowała, że z tego powodu ubiera niepasujące do tamtejszego klimatu buty.

W takich butach leciała z Warszawy do Tajlandii. "Tragedia"
Na zdjęciu Marianna Schreiber (Licencjodawca, Marianna Schreiber Instagram)

Marianna Schreiber od dawna wywołuje wiele emocji. Ogromna krytyka spadła na nią, gdy ogłoszono, że na gali Clout MMA 4 zawalczy z Małgorzatą "Magical" Zwierzyńską znaną z występów na patostreamach.

Do walki jednak nie doszło, gdyż dzień przed galą Zwierzyńska została zatrzymana przez policję. Schreiber w zastępstwie miała zawalczyć z Lexy Chaplin, która w main evencie gali zmierzyła się z Martą Linkiewicz.

Ten pojedynek również się nie odbył, gdyż lekarze nie wyrazili zgody na drugi tego wieczora występ Chaplin w oktagonie. Ostatecznie Schreiber w ogóle nie weszła do klatki. Kontrowersyjna celebrytka zapowiedziała już jednak, że na wystąpi na czerwcowej gali federacji.

Kilka dni po gali Clout MMA 4 Schreiber wraz z innymi zawodnikami Akademii Sportów Walki Wilamów udała się na wyjazd do Tajlandii. Swój pobyt w tym kraju aktywnie relacjonuje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na jednym z Instastories poinformowała swoich fanów o problemach ze spuchniętymi nogami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Inspiracja". Tak polska gwiazda trenuje miesiąc po porodzie
Tragedia. Tutaj śmiech - ale mi spuchły nogi tak mocno, że nie było mi widać kostek. Aż się przestraszyłam... A w takich butach leciałam z Warszawy i nie wzięłam do bagażu podręcznego na zmianę - przekazała Schreiber

Na nagraniu Schreiber pokazuje wysokie czarne kozaki, które pasują do chłodnej pogody w Polsce, za to nie są najwygodniejszą opcją w ciepłym klimacie Tajlandii. Mina Schreiber i śmiech nagrywającej ją kobiety potwierdzają te przypuszczenia.

Przypomnijmy, że Marianna Schreiber we freak fightach zadebiutowała na grudniowej gali Clout MMA 3. W swojej pierwszej walce dla tej federacji pokonała jednogłośną decyzją sędziów Monikę Laskowską.

Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić