aktualizacja 

Schreiber poznała kolejną rywalkę. Granica żenady została przekroczona

69

Ogromne kontrowersje wywołało środowe (14.02) ogłoszenie Clout MMA. Zgodnie z nim Marianna Schreiber na marcowej gali ma zawalczyć z patoinfluencerką Małgorzatą "Magical" Zwierzyńską. Chwilę później wybuchło spore zamieszanie, gdyż żona posła PiS jednoznacznie poinformowała, że nie wie nic na temat tej walki.

Schreiber poznała kolejną rywalkę. Granica żenady została przekroczona
Na zdjęciu Marianna Schreiber (Licencjodawca, Instagram Marianna Schreiber)

Gala Clout MMA 4 odbędzie się w sobotę 9 marca w łódzkiej Atlas Arenie. Federacja powoli odsłania pierwsze karty, informując o nadchodzących pojedynkach.

Na oficjalnym koncie Clout w serwisie X poinformowano w środę (14.02), że Marianna Schreiber zawalczy z Małgorzatą Magical. Zestawienie to wywołało potężną burzę. Gosia Magical zdobyła bowiem rozgłos za sprawą występów na patostreamach, na których m.in. spożywała alkohol, a także stosowała przemoc fizyczną wobec swojego partnera.

Przypomnijmy, że na organizacje spadło wiele krytyki, gdy federacja ogłosiła, że na Clout MMA 2 Gosia Magical zawalczy z byłą partnerką swojego syna, 19-letnią Nikitą. Wśród protestujących znalazła się m.in. Marianna Schreiber, która wystosowała nawet pismo do prezydenta Płocka, domagając się zablokowania całej gali.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: takie gole można oglądać i oglądać! Ależ to wymyślił

Jak czytamy w ogłoszeniu Clout MMA, walka między Schreiber a Zwierzyńską ma odbyć się na zasadach K1 w małych rękawicach. Jeżeli do tego starcia rzeczywiście dojdzie, federacja po raz kolejny przekroczy granicę dobrego smaku.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Słowo "jeżeli" jest tu jednak kluczem. Równo minutę po ogłoszeniu przez Clout walki, do całej sprawy odniosła się Marianna Schreiber. Żona posła PiS przekazała, że nie została poinformowana o jej zestawieniu ze Zwierzyńską i zadeklarowała, że będzie chciała szybko wyjaśnić całą sytuację.

O matko!! Co tu się dzieje?! Jaka walka z GOHĄ?! Nie wiem w co jestem wplątywana, ale nie ma takiego tematu - muszę to szybko wyjaśnić, bo wiem, że to wygląda fatalnie. Jak tylko dodzwonię się do kogoś z federacji to Was poinformuję o co tutaj chodzi. Bądźmy razem na bieżąco - poinformowała Schreiber na swoim profilu w serwisie X, oznaczając profil Clout MMA.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: AHU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić