Sędzia wkurzył piłkarzy. Musiał uciekać przed całym zespołem

4

Piłkarze Radnickiego Nisz byli wściekli po niekorzystnej dla nich decyzji sędziego. Sytuacja wyglądała niebezpiecznie.

Atak na sędziego w Serbii (YouTube, YouTube)

Radnicki rozegrał ostatni mecz w grupie mistrzowskiej w Belgradzie i poniósł porażkę 0:2 z Partizanem. W pierwszej połowie długo radził sobie z atakami wicemistrza Serbii, dlatego strata gola w czasie doliczonym, z rzutu karnego, była dla niego bolesna. Zdaniem gości, jedenastka nie powinna być przyznana.

Milan Stefanović zdecydował się na odgwizdanie rzutu karnego po obejrzeniu powtórek. Gracze Radnickiego po prostu nie mogli się z tym pogodzić i ruszyli całą grupą w kierunku sędziego. Stefanović pokazał czerwoną kartkę najbardziej agresywnemu wobec niego piłkarzowi Lazarowi Arsiciowi.

W ucieczce pomógł sędziemu jeden z asystentów. Przerwa w grze potrwała osiem minut i pierwsza połowa została mocno przedłużona. Ogromny chaos z trudem udało się opanować.

Radnicki musiał grać po przerwie w dziesięciu i stracił jeszcze jednego gola. Do końca meczu nie potrafił pogodzić się z decyzjami Milana Stefanovicia. Także po ostatnim gwizdku piłkarze podkreślali, że zostali skrzywdzeni.