Siatkarka stanowczo zareagowała na pytanie o swój związek

16

Zuzanna Górecka i Zbigniew Bartman kilka tygodni temu wyjawili, że są parą. Dzięki tej decyzji szybko ukrócili plotki i domysły. Młoda przyjmująca nie ma też problemu z odpowiadaniem na pytania dotyczące relacji z doświadczonym siatkarzem.

Siatkarka stanowczo zareagowała na pytanie o swój związek
Zuzanna Górecka (Instagram)

Zuzanna Górecka to reprezentantka Polski. W przerwie między kolejnymi turniejami wybrała się na wakacje. I właśnie tam okazało się, że nie jest sama. Pojawiły się pierwsze domysły. Razem ze Zbigniewem Bartmanem postanowili więc "ujawnić" swój związek. Od tej pory para dzieli się co jakiś czas wspólnymi momentami.

Zbigniew Bartman aktualnie występuje w Al-Hilal VC. To klub z Arabii Saudyjskiej. Natomiast jego partnerka jest siatkarką Grota Budowlanych Łódź, zespołu, który występuje w Tauron Lidze, a w poprzednim sezonie zajął piąte miejsce.

Młoda siatkarka postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań swoich obserwatorów. "Nie przeszkadza ci to, jak ludzie komentują twój związek z Bartmanem? Ciężko ci?" - zapytał internauta. Górecka nie miała problemu z odpowiedzią. "Nie, nie jest mi ciężko" - odpisała.

Wyznała, że nie interesuje jej zdanie osób trzecich. "Ważne jest to, że dobrze się czujemy w swoim towarzystwie i jesteśmy szczęśliwi" - dodała. Wygląda na to, że siatkarka ma dystans do opinii osób postronnych, co z pewnością też jej pomaga w sportowej karierze.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: była tenisistka bawi się na całego! Luksusowe wakacje
Autor: DKP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić