Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
PSW
|

Skandal w reprezentacji Danii. To przeszło "najdzikszą wyobraźnię"

13
Podziel się

W Danii zrobiło się gorąco wokół tamtejszej reprezentacji piłkarskiej. Podczas ostatniego zgrupowania kadry niektórych zawodników zdecydowanie poniosło.

Skandal w reprezentacji Danii. To przeszło "najdzikszą wyobraźnię"
Jannik Vestergaard i Pierre-Emile Hojbjerg (Photo by Wolfgang Rattay - Pool/Getty Images) (GETTY, Wolfgang Rattay - Pool)
bETiWtBx

Reprezentacja Danii doskonale radzi sobie w eliminacjach do mistrzostw świata. Po ostatnich dwóch meczach jest już pewna udziału w przyszłorocznym mundialu. Warto jednak przytoczyć bilans Duńczyków, bo jest on imponujący - osiem meczów, osiem zwycięstw, 27 strzelonych bramek i ani jednej straconej.

W Danii jest głośno o reprezentacji narodowej, ale nie za sprawą znakomitej postawy sportowej. Bardzo dobra dyspozycja piłkarzy zgubiła ich czujność i koncentracje. Podczas pobytu w hotelu w czasie ostatniego zgrupowania, niektórzy popłynęli zbyt mocno.

bETiWtBz

Chodzi przede wszystkim o dwóch piłkarzy - Andreasa Christensena i Pierre-Emile'a Hojbjerga. Obaj mieli rzekomo zabawiać się z dwoma kelnerkami hotelu Marienlyst, gdzie przebywała cała reprezentacja. Impreza miała nawet przenieść się do basenu. Duńska federacja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Wściekły jest menadżer wspomnianego hotelu. Wyciekła treść maila, którego skierował do całego personelu.

Niestety, niektórzy pracownicy byli zbyt przyjaźnie nastawieni do drużyny narodowej. W mojej najdzikszej wyobraźni nie sądziłem, że to może się wydarzyć. Muszę wam przypomnieć, że zawsze działamy profesjonalnie i nie spotykamy się z graczami prywatnie w strefach gościnnych lub w pokojach - miał napisać.
bETiWtBF

Wkrótce przekonamy się, czy federacja zdecyduje się wyciągnąć konsekwencje wobec piłkarzy. Menadżer hotelu już ukarał swoje pracownice, udzielając obu nagany.

Zobacz także: Skandaliczne zachowanie albańskich kiboli podczas meczu z Polską. W przeszłości już widzieliśmy takie obrazki
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETiWtCa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
Elas
miesiąc temu
Jeżeli kelnerki były po pracy to mogły się bawić z piłkarzami.Nic w tym dziwnego.
edw3d
miesiąc temu
za co nagana? zrobiły Reprezentantom po gałganie i tyle.
Jako
miesiąc temu
Skandal? Jaki skandal. Zdrowe chłopaki chcieli się zabawić. Rozumiem spili się alkoholem , zażyli narkotyki zrobili demolkę. Media przesadzają.
bETiWtCb
NIE KŁAMCIE
2 miesiące temu
To pewnie dwie Polki poniosła fantazja...
real
2 miesiące temu
Z dwoma kelnerkami? Jak z dwoma to kelnerami, a jak z kelnerkami to z dwiema.
elay
2 miesiące temu
Dziwki się ogłaszają,a gdzie moderator?Kasuje tylko komentarze polityczne?
Okok
2 miesiące temu
Nie rozumiem z jakiego powodu w reprezentacji ma obowiązywać celibat i gdzie tu skandal?
PapadeRythm
2 miesiące temu
No i co zwiazku z tym?
Smerf Maruda
2 miesiące temu
Nie cierpię reprezentacji Danii.
Haste
2 miesiące temu
kelnerki raczej słabo zarabiają, a po jednej upojnej nocy z piłkarzem nie będzie musiała pracować, więc sprawa jest prosta...
Zapytam tak
2 miesiące temu
A tej nagany to im udzielał w zaciszu swojego gabinetu indywidualnie czy w trójkącie (znaczy obu paniom na raz)
Cynik
2 miesiące temu
Chłopaki bez zobowiązań uwiedli dziewczęta. Zdrowa sytuacja a tu skandal. Pewnie jakby zabawili się z kelnerami, to byłoby takie fajne i nowoczesne
Walerina
2 miesiące temu
Zapinali jak zawsze chętne kelnerki. To zawód który ma dawanie w genach. A do tego przeważnie są zdrowe i mają aktualne badania.
bETiWtBT
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić