Skandaliczne zachowanie na meczu dzieci w Radomiu. Trener nie wytrzymał [wideo]

72

Do przykrego zdarzenia doszło na meczu rocznika 2010 w Radomiu. Po jednej z akcji nie wytrzymał trener Broni Radom, Robert Rogala, który w niewybrednych słowach zwrócił się do zgromadzonych wokół boiska kibiców. Wywiązała się ostra dyskusja. Nagranie z boiska obiegło sieć.

Skandaliczne zachowanie na meczu dzieci w Radomiu. Trener nie wytrzymał [wideo]
Zamieszanie na dziecięcych derbach Radomia (YouTube)

W krótkim czasie to nagranie obejrzało ponad 20 tys. osób. Podczas meczu rocznika 2010, w którym Broń Radom mierzyła się z Radomiakiem, doszło do wydarzeń, jakie zdecydowanie nie powinny mieć miejsca w rywalizacji dzieci.

Po jednej z akcji sędzia odgwizdał faul dla Radomiaka. To nie spodobało się trenerowi Broni, Robertowi Rogali. Głośno zaprotestował przeciw decyzji arbitra. Zgromadzeni wokół boiska rodzice zaczęli go uspokajać. Wywiązała się dyskusja.

Zadyma na meczu dzieci. Padły mocne słowa

Jeden z kibiców krzyknął do trenera, żeby ten "się zamknął", dodał także, że szkoleniowiec "pajacuje". "Pajacu to sobie możesz do mamy powiedzieć, człowieku" - odpowiedział trener.

Rogala powiedział do kibiców "szanuj człowieka". Jeden z nich odpowiedział "broniarza nigdy". "Synku, jak ja grałem w Radomiaku, to ciebie ojciec w kondomie robił, rozumiesz?" - wypalił na to szkoleniowiec. Portal sport.pl przypomniał, że Rogala grał w Radomiaku w 1993 roku oraz na początku sezonu 1996/1997.

Na tym nagranie się kończy. Na boisku lepsi byli piłkarze Broni Radom, którzy pokonali Radomiaka 5:2.

Zobacz także: FEN 34. Starcie uczestników programu "Hotel Paradise". Przepychanki na ważeniu
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić