aktualizacja 

Kopnął ring girl. Kara nadeszła bardzo szybko

Z pewnością nie tak powinien się zachowywać wojownik MMA wchodzący do klatki. Podczas gali federacji Hardcore Fighting Championship (HFC) irański zawodnik Ali Heibati uderzył jedną z ring girls. Organizacja zareagowała w sposób stanowczy.

Kopnął ring girl. Kara nadeszła bardzo szybko
Ali Heibati kopnął ring girl (twitter.com/Matysek88) (Twitter)

Ring girls cieszą się wielką sympatią wśród fanów sportów walki. Piękne kobiety są stałym elementem poszczególnych gal MMA. Nie tylko wyprowadzają zawodników do klatki, ale także informują widzów, na jakim etapie jest walka.

Ali Heibati zdawał się o tym zapomnieć. Przed rozpoczęciem walki z Arkadijem Osipjanem na gali Hardcore Fighting Championship jedna z ring girls właśnie przekazywała kibicom informację, że pojedynek zaraz się rozpocznie. W tym momencie irański zawodnik kopnął ją w pośladek, dając jej do zrozumienia, że ma opuścić ring.

Kobieta była oburzona zachowaniem mężczyzny. Wyraźnie niezadowolona odwróciła się w jego kierunku. Zareagował również sędzia, który upomniał Heibatiego, że jego zachowanie było po prostu niewłaściwe i w ogóle nie powinno mieć miejsca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: plażowe szaleństwa Lewandowskiej

Heibati zakończył zresztą piątkową galę z bolesną porażką. Pochodzący z Armenii Osipjan wygrał z Irańczykiem przez techniczny nokaut już pod koniec pierwszej rundy. Przegrana w ringu wcale nie okazała się dla niego najgorszą wiadomością. Federacja Hardcore Fighting Championship postanowiła bowiem wyrzucić go z organizacji.

"Biorąc pod uwagę powagę naruszeń, a także obejrzane klipy wideo i dowody zbadane przez federację, zdecydowano się na stałe zawiesić Aliego Heibatiego w ramach organizacji Hardcore Fighting Championship. Szanujmy siebie nawzajem" - napisała rosyjska federacja MMA.

Heibati próbował jeszcze ratować swoją twarz i pracę. Odnalazł po walce dziewczynę, którą kopnął w oktagonie i osobiście przeprosił. Stwierdził, że pod wpływem zbliżającej się walki odczuwał silny stres i nie zachował się racjonalnie. Dziewczyna przeprosiny przyjęła, ale decyzja organizacji pozostała ostateczna.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: RS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić