Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
PSW
|

Skandaliczny gest na meczu. Liga potępiła zachowanie zawodnika

5
Podziel się:

W hokejowej lidze na Ukrainie doszło do wielkiego skandalu na tle rasistowskim. Zaczęło się od przepychanki.

Skandaliczny gest na meczu. Liga potępiła zachowanie zawodnika
xSport (screen) (YouTube)

W 36. minucie niedzielnego meczu ukraińskiej ligi hokejowej doszło do wielkiego skandalu. Andrej Denyskyn, HC Krzemieńczuk, po jednej z przepychanek wykonał rasistowski gest - obierania banana - wobec czarnoskórego rywala Jalena Smerecka z HC Donbas Donieck.

Ukraińska Hokejowa Liga (UHL) wydała już komunikat w tej sprawie. Denyskyna czeka postępowanie dyscyplinarne. Liga jednoznacznie potępiła zachowanie hokeisty, nazywając je "niedopuszczalnym w ramach cywilizowanego społeczeństwa".

Zobacz gest Denyskyna:

Oficjalne stanowisko w tej sprawie zabrał także klub czarnoskórego hokeisty.

Klub Donbas Hockey zdecydowanie potępia wszelkie formy dyskryminacji i jest oburzony zachowaniem Andreja Denyskyna. Nie ma miejsca na rasizm na arenach sportowych, jak również poza nimi - czytamy w oświadczeniu.

Denyskyn zamieścił w mediach społecznościowych przeprosiny, ale szybko je usunął. Kibice zarzucają mu, że przeprosił na pokaz. Aktualnie jego konto na Instagramie jest niedostępne.

Zobacz także: To jedna z najpiękniejszych WAGs świata. Tym wideo podbija internet
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
A u nas w PiS...
rok temu
KATECHIZM PRAWDZIWEGO PISOWCA………………….. Oto podstawowe zasady: 1/ Kłam. Kłam bezczelnie, każdego dnia, patrząc przy tym rozmówcy prosto w oczy - rozmówca może nie mieć pod ręką dowodów na Twoje kłamstwo, może mieć skrupuły przed powiedzeniem przykrej opinii o Tobie, może być zaskoczony Twoją bezczelnością. 2/ Zmieniaj temat rozmowy. Gdy pytają Cię o ordynarne odzywki grubej posłanki Kryśki Pawłowicz, albo o konfabulacje Morawieckiego, albo o wyniki pracy tzw. Podkomisji (gdzie kosi kaskę Świroni i jego kumple), natychmiast zacznij opowiadać o zdradzie Tuska i o zaprzaństwie Schetyny. Nigdy nie mów na temat, zmuszaj rozmówcę do skupienia się na Twoich urojeniach i chorych wizjach. 3/ Mów bardzo źle o swoich politycznych konkurentach. Pamiętaj, aby każdego dnia wypowiedzieć się obrzydliwie o swoich wrogach politycznych: o gorszym sorcie, o sędziach notorycznie kradnących czekoladę w sklepie, o zdradzieckim Tusku, o biurokratach z Brukseli, którzy chcą narzucić swoją wolę naszej kochanej Ojczyźnie, o obcokrajowcach roznoszących choroby zakaźne. Ani jednego dobrego słowa. Masz ich odczłowieczyć, masz sprawić, by zasługiwali na niesławę i powszechną pogardę. 4/ Odwracaj kota ogonem. Gdy właśnie przegrałeś proces, mów, że to kolosalna porażka Twoich przeciwników. Gdy udowodnili Ci kłamstwo, twierdź, że białe jest czarne. Gdy biłeś żonę albo kierowałeś autem napity, mów, że masz sobowtóra albo że policja działa na zlecenie wrogów "dobrej zmiany". Prawdziwy Pisowiec nigdy się nie cofa, nie ma żadnych skrupułów, nie istnieje dla niego żadna bariera etyczna, której nie można przekroczyć w obronie swojej sekty. I oczywiście - bezwarunkowo słucha partyjnego kierownictwa"
metall
rok temu
Wczoraj tak obrałem i zjadłem banana. Jestem rasistą?
Eldi
rok temu
Nie wiem o co chodzi chłop lubi banany a może parówki też jego sprawa!
Zlewiczały le...
rok temu
Co to ma wspólnego z rasizmem.
Olo
rok temu
jak upowców-nie lubię, tak dobrze to pokazał!!!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić