aktualizacja 

Sofia Ennaoui skomentowała post Orlenu. "Bardzo dziękuję za gratulacje, ale..."

161

Post, który zamieścił ORLEN Team na Facebooku nie spodobał się Sofii Ennaoui. Polska lekkoatletka postanowiła skomentować wpis z gratulacjami, co wywołało zmianę jego treści oraz układu zdjęć. Na komentarz odpowiedział również administrator profilu.

Sofia Ennaoui skomentowała post Orlenu. "Bardzo dziękuję za gratulacje, ale..."
Sofia Ennaoui skomentował post Orlenu (PAP)

5 marca zakończyły się zawody halowych mistrzostw Europy w Stambule. Weekend okazał się udany dla niektórych sportowców z Polski. Łącznie wywieźli z imprezy siedem medali, dzięki czemu Polska zajęła 15. miejsce w końcowej klasyfikacji medalowej. Niestety wśród krążków zabrakło tego z najcenniejszego kruszcu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Trzęsienie ziemi w Turcji. "Największa tragedia ostatnich lat"

Orlen Team zamieścił na Facebooku post z gratulacjami dla polskich sportowców. Do jednego z nich dodał zdjęcie Sofii Ennaoui, świętując w ten sposób zdobycie przez nią brązowego medalu w biegu na 1500 metrów. Jednocześnie podkreślono, że "medale Grupy Sportowej PKN Orlen jak zawsze smakują wyjątkowo".

Wpis Orlen Teamu nie spodobał się adresatce gratulacji. Sofia Ennaoui skomentowała, że dziękuje za miłe słowa, jednak prosiłaby o niełączenie więcej jej wizerunku z PKN Orlen. Medalistka mistrzostw Europy zaznaczyła, że ich współpraca zakończyła się pod koniec ubiegłego roku i obecnie należy do zespołu PKO Bank Polski Biegajmy Razem.

Orlen Team odpowiedział Ennaoui

Administrator profilu Orlen Team odpowiedział na komentarz Ennaoui. Po 4 godzinach lekkoatletka otrzymała odpowiedź. Napisano w niej, że PKN ORLEN jest Generalnym Sponsorem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, dlatego na profilach pojawiają się zdjęcia oraz informacje o polskich sportowcach.

Odpowiedź Orlen Teamu nie spodobała się wielu internautom. Komentujący jasno zauważyli, że z treści postu wynikało, że Ennaoui jest częścią zespołu, co nie jest jednoznaczne z umową sponsorką obejmującą cały związek. Najprawdopodobniej administrator wziął sobie te słowa do serca, gdyż zarówno treść wpisu, jak i dołączone do niego zdjęcia wpisu zostały zmienione.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić