Sprzeczka w studiu. Powodem walka Adamka z Chalidowem

6

Już 24 lutego na gali XTB KSW Epic Tomasz Adamek zmierzy się w klatce z Mamedem Chalidowem, tyle że w formule bokserskiej. Ich pojedynek dzieli społeczność, co pokazała wymiana zdań między Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim a Zbigniewem Raubo w programie dziennikarza i komentatora Andrzej Kostyry.

Sprzeczka w studiu. Powodem walka Adamka z Chalidowem
Na zdjęciu od lewej: Łukasz 'Juras' Jurkowski i Zbigniew Raubo (YouTube, Kostyra SE)

Wielkimi krokami zbliża się powrót Tomasza Adamka do rywalizacji. Legendarny polski bokser podjął decyzję o dołączeniu do freakfightowej federacji Fame MMA, jednak nie w niej stoczy pierwszą walkę po długim czasie.

Na zasadzie wypożyczenia 47-latek dołączył do największej organizacji MMA na świecie, czyli KSW. To właśnie w jej barwach niebawem wystąpi, bowiem jego walkę zaplanowano na galę XTB KSW Epic, która odbędzie się 24 lutego w Gliwicach. Rywalem Adamka będzie Mamed Chalidow, jednak do pojedynku dojdzie w formule bokserskiej.

To sprawia, że faworytem tej walki wydaje się być legendarny bokser. Inaczej jednak zapatruje się na to były zawodnik MMA Łukasz "Juras" Jurkowski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: takie gole można oglądać i oglądać! Ależ to wymyślił
- Czy Tomasz Adamek boksował kiedyś w klatce? To może robić kolosalną różnicą na korzyść Mameda - stwierdził Jurkowski, który był gościem programu dziennikarza i komentatora Andrzeja Kostyry na YouTube.

Z kolei legendarny polski trener Zbigniew Raubo nie ma wątpliwości, że to Adamek ma zdecydowanie większą szansę na końcowy triumf. Przez to między nim a Jurkowskim doszło do sprzeczki.

- Ale Tomek Adamek ciebie palnie na klatce schodowej, na klatce takiej, w kinie, w kawiarni i wszędzie i wcale nie musi być - ocenił Raubo, odpowiadając na wcześniej wspomniany argument "Jurasa".
- Absolutnie nie. Nie! Jak mnie ma palnąć? Ja przecież mogę go złapać i wywrócić (...) Przecież ja nie będę boksował z Tomkiem, bo by mnie zabił - skontrował Jurkowski.

Na to zareagował oczywiście Raubo. Na koniec wymiany zdań zarzucił, że "Juras"... dlatego właśnie wysłał Mameda do walki z Adamkiem.

Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić