"Stan umysłu". Tak Stoch skomentował sytuację ze skoczni

3

Kamil Stoch nie będzie szczególnie dobrze wspominał weekendu Pucharu Świata w Oslo. Reprezentant Polski zamieścił wpis, w którym dodał wymowny hashtag.

"Stan umysłu". Tak Stoch skomentował sytuację ze skoczni
Kamil Stoch (Photo by Daniel Kopatsch/Getty Images) (GETTY, Daniel Kopatsch)

Dla Kamila Stocha sezon 2023/24 w skokach narciarskich nie jest udany i jasno pokazują to wyniki, które osiąga. Trzykrotny mistrz olimpijski zajmuje dopiero 26. miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i tylko od czasu do czasu, w pojedynczych konkursach, zdarzają mu się przebłyski.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przejął piłkę na środku boiska. A później zrobił szalony rajd [WIDEO]

Takich nie było w niedzielę, podczas zawodów indywidualnych w Oslo. Reprezentant Polski w pierwszej rundzie konkursu uzyskał zaledwie 118,5 metra i został sklasyfikowany na 36. lokacie. A to sprawiło, że zabrakło go w serii finałowej.

Co ciekawe, Stoch po raz pierwszy opuścił drugą rundę konkursu od początku rozgrywania turnieju Raw Air. W ten sposób zakończyła się jego seria, ale trzeba przyznać, że zawodnicy w Oslo musieli walczyć nie tylko między sobą, ale i także ze zmieniającym się wiatrem.

W niedzielny wieczór Kamil Stoch zamieścił wymowny wpis na swoim Instagramie. Jego poza na zdjęciu pokazuje, że miał niewielki wpływ na to, co działo się na skoczni. A obok fotografii znalazł się opis:

Skocznia w Holmenkollen… #stanumysłu.

Kamil Stoch już wkrótce będzie miał okazję do poprawki. Cykl Raw Air nie zatrzymuje się i już we wtorek zawita do Trondheim. Najpierw odbędzie się trening na skoczni normalnej, a tego samego dnia - od godziny 16:00 - ruszy pierwsza seria konkursowa.

Zobacz wpis Kamila Stocha po niepowodzeniu w Oslo:

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić