Startowała w mistrzostwach Europy w seksie. Ujawniła szczegóły

293

To brzmi wręcz nieprawdopodobnie, ale wydarzyło się naprawdę. W Sztokholmie zorganizowane zostały mistrzostwa Europy w seksie. Wcześniej współżycie uznane zostało tam za dyscyplinę sportową. Zmagania nie poszły jednak zgodnie z planem organizatorów. - To był chaos - mówiła jedna z uczestniczek, Selva Lapiedra. Teraz Hiszpanka ujawniła kolejne szczegóły, w tym listę "konkurencji".

Startowała w mistrzostwach Europy w seksie. Ujawniła szczegóły
Selva Lapiedra wystartowała w ME w seksie (Instagram)

Po raz pierwszy o planach zorganizowania mistrzostw pojawiły się na początku 2023 roku. Wtedy szwedzki striptizer Dragan Bratić przekazał w mediach, że z jego inicjatywy powstało stowarzyszenie, które przygotowało wniosek o włączenie seksu do struktur Narodowej Konfederacji Sportu.

Wtedy również poinformowano o mistrzostwach Europy. Zmagania miały wystartować 8 czerwca. Przekazano wtedy, że udział wezmą przedstawiciele różnych krajów, o różnej orientacji i płci. Mieli wystartować w kilku kategoriach.

Mistrzostwa zostały szybko przerwane. O szczegółach opowiedziała reprezentantka Hiszpanii Selva Lapiedra. Problemy rozpoczęły się już pierwszego dnia. Transmisja na żywo była opóźniona i wszystko zostało przesunięte na kolejny dzień. Wtedy sytuacja się powtórzyła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: popisy córki gwiazdy tenisa
Każdego dnia atakowano stronę internetową, kamery i portal nie działały. Wszystko było źle zorganizowane. Sędziów, którzy powinni tam się pojawić, nie było. Krótko mówiąc, nie było żadnej organizacji - wyjaśniła w rozmowie z El Plural.

Mistrzostwa Europy w seksie. Opublikowano listę konkurencji

Uczestniczka skarżyła się również na organizatora. Po czasie zmieniła jednak zdanie. Na swoim profilu w mediach społecznościowych opublikowała wpis, w którym przekonuje, że ma... "dobre wspomnienia". Pokazała także zdjęcia zza kulis.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Pomysł na ten projekt byłby bombowy, gdyby był dobrze wykonany. To my odwołaliśmy zawody. Wracaliśmy trochę rozczarowani - tłumaczyła w "Mundo Deportivo".

Opublikowała także listę konkurencji. Wśród nich znalazły się uwodzenie, masaż stref erogennych, gra wstępna, kreatywność w zmianie pozycji, wytrzymałość itd. Łącznie było ich szesnaście. Każda z nich była oceniana przez jury.

Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić