aktualizacja 

Świerczewski zdradził, z kim chce zawalczyć

6

Piotr Świerczewski ma za sobą karierę piłkarską, ale nie odszedł od sportu. Obecnie możemy oglądać go we freak fightach. W ostatnim czasie wyznał, że chciałby zmierzyć się zarówno z Marcinem Najmanem, jak i Jackiem Murańskim. Drugi z wymienionych wyraził również chęć takiego pojedynku.

Świerczewski zdradził, z kim chce zawalczyć
Na zdjęciu: Piotr Świerczewski (Materiały prasowe)

Minęło już sporo czasu od momentu, w którym Piotr Świerczewski zdecydował się zakończyć piłkarską karierę. Ten ostatecznie dał się namówić na powrót do sportu, ale zupełnie innego. Możemy bowiem oglądać go w świecie freak fightów.

Świerczewski 21 lipca 2023 roku walczył na gali FAME MMA Friday Arena 1. I udało mu się odnieść zwycięstwo, pokonując Dariusza "Daro Lwa" Kaźmierczuka. Teraz nie ukrywa, że mógłby zmierzyć się zarówno z Marcinem Najmanem, jak i Jackiem Murańskim.

Nie jest tajemnicą, że od długiego czasu Najman jest w konflikcie z Piotrem Świerczewskim. Były piłkarz również przerzucił się na freakfighty, ale na jego temat pięściarz wypowiada się tylko negatywnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wstrząsające wyznanie. "To w depresji najbardziej boli"
- Jeżeli jestem dla niego pajacem to okej, zapraszam Cię do ringu i tam pokaż swoje umiejętności. To najłatwiejszy pieniądz, uderzy parę razy i już po nim. (...) Ja się nabijam z takich obiboków, którzy nie trenują, wyzywają. Nie nadają się do sportu tylko do cyrku - powiedział na temat potencjalnej walki z Najmanem Świerczewski.

Tym samym nie można wykluczyć, że w najbliższej przyszłości Świerczewski będzie miał okazję zmierzyć się zarówno z Najmanem, ale i z Murańskim.

- Z Jackiem Murańskim byłby to lepszy pojedynek. Sportowo miałoby to sens i byłoby to ciekawe - przyznał były piłkarz.

Murański odniósł się już nawet do jego słów na temat potencjalnej walki i jest zainteresowany, by do niej doszło. Dowiedzieliśmy się o tym za sprawą jego relacji na Instagramie.

Świerczewski zdradził również, że mógłby zmierzyć się z Tomaszem Hajto. Mimo że prywatnie się przyjaźnią, to byłby chętny przyjąć takie wyzwanie, ale w formule MMA.

Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić