Szczere wyznanie kontrowersyjnej gwiazdy. Dla niego nie ma tematów tabu

6

Nick Kyrgios dał się poznać jako postać bardzo wyrazista w światowym tenisie. W trakcie meczów bywa wybuchowy, potrafi dać upust swoim emocjom. Poza kortem z kolei nie ma dla niego tematów tabu. Przekonał o tym po raz kolejny w podcaście "No Boundaries" ("Żadnych granic").

Szczere wyznanie kontrowersyjnej gwiazdy. Dla niego nie ma tematów tabu
Nick Kyrgios zdobył się na szczere wyznanie (Getty Images, Bradley Kanaris)

Kyrgios ma korzenie grecko-malezyjskie, urodził się jednak w Australii i to ten kraj reprezentuje na międzynarodowej arenie. Ma na swoim koncie sześć wygranych turniejów rangi ATP. Docierał do ćwierćfinałów Australian Open i Wimbledonu.

Jest jednym z bardziej rozpoznawalnych tenisistów. M.in. z uwagi na kontrowersyjne zachowania na korcie oraz wypowiedzi, w których zdarza się, że nie przebiera w słowach. Ostatnio poszedł o krok dalej.

Na początku listopada uruchomił podcast "No Boundaries". W ostatnim odcinku opowiedział, jaki wpływ na jego grę ma… rozłąka z dziewczyną.

Tenisista mówił o rozłące. To przeszkadza mu w grze

Kiedy próbujesz występować na najwyższym poziomie, zaczynasz tęsknić za kimś emocjonalnie i fizycznie. Staje się to seksualną frustracją - mówił Australijczyk.
Jestem na korcie i nie mogę grać, ponieważ jestem trochę napalony. Jeśli wiecie, co mam na myśli. Nie ma znaczenia, czy pracujesz w biurze, czy gdzie indziej. Jeśli nie widzisz swojej drugiej połówki, ma to wpływ na ciebie, twoją pracę, nastrój, wszystko - dodał.

Mówił także o relacji z rodziną. Tłumaczył, że podczas częstych wyjazdów nie miał wokół siebie najbliższych, wobec czego pojawiły się problemy. Na jakiś czas odepchnął wszystkich od siebie.

Zobacz także: Tym wideo gwiazda sportu podbija internet. Co za umiejętności!
Autor: KOZ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić