aktualizacja 

Szef UFC mówi "nie" szczepieniom. Mocne słowa Dany White'a

89

Dana White jest szefem najpotężniejszych organizacji MMA na świecie. Teraz zabrał głos w palącej kwestii szczepień przeciwko COVID-19. Swoją wypowiedzią wywołał spore zamieszanie.

Szef UFC mówi "nie" szczepieniom. Mocne słowa Dany White'a
Szef UFC mówi "nie" szczepieniom. Mocne słowa Dany White'a

52-letni biznesmen musi codziennie zmagać się z wieloma trudnościami. Jako jeden z pierwszych właścicieli organizacji sportowych zaczął produkować swoje gale w trakcie pandemii koronawirusa.

White o koronawirusie. Stanowcze słowa

Tymczasem temat COVID-19 stał się ostatnio przedmiotem debaty. Stany Zjednoczone zapowiadają, że wstęp na teren USA będą miały tylko i wyłącznie obcokrajowcy zaszczepieni przeciwko koronawirusowi.

Dana White często organizuje swoje gale poza Ameryką i walczą w niej zawodnicy z całego świata. Z tego powodu nie chce poddać się takiemu przymusowi i jasno mówi, co o nim sądzi.

Nigdy nie powiedziałem nikomu, co ma robić ze swoim ciałem. Jeśli chcesz się zaszczepić, to to Twoja sprawa. Twój wybór. Nigdy nie usłyszysz ode mnie, że zmuszam ludzi do szczepień. To się nigdy nie wydarzy. W UFC tego nie będzie - mówi stanowczo w rozmowie TNS.

Majątek szefa UFC szacowany jest na 500 milionów dolarów.

Zobacz także: Białoruska sprinterka Kryscina Cimanouska jest już w Polsce. Olimpijka otrzymała wizę humanitarną
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić