VDB| 

Szefowa Roberta Lewandowskiego spodziewa się dziecka. W Polsce byłby z tego skandal

258

Kathleen Kruger to obecnie najbardziej znana kobieta w męskim futbolu. Niedawno team menagerka Bayernu Monachium podzieliła się szczęśliwą nowiną ze swoimi współpracownikami. 35-letnia Niemka wraz ze swoją partnerką spodziewają się dziecka.

Szefowa Roberta Lewandowskiego spodziewa się dziecka. W Polsce byłby z tego skandal
Kathleen Kruger ogłosiła, że jest w ciąży. (Getty Images)

Kathleen Kruger to znana osobistość w światowej piłce nożnej. Obecnie sprawuje funkcję team menagera Bayernu Monachium i to w jej rękach często jest los największych gwiazd zespołu, w tym Roberta Lewandowskiego. Niedługo jednak "Bawarczycy" mogą potrzebować zastępstwa na tę pozycję, bowiem 35-letnia Niemka ogłosiła, że jest w ciąży.

Jak donosi niemiecki "Bild", Kruger już kilka tygodni temu ogłosiła zarówno piłkarzom, jak i innym współpracownikom szczęśliwą nowinę. Zostało to przez wszystkich przyjęte bardzo ciepło. Z tego powodu nie brakowało oklasków i gratulacji.

O ile w Niemczech ta sprawa nie wywołała zbyt dużej sensacji, to w Polsce mogłoby być zdecydowanie inaczej. Wszystko za sprawą tego, że Kathleen Kruger od lat spędza życie ze swoją partnerką. Teraz natomiast razem będą wychowywać dziecko, któremu postarają się stworzyć kochający dom.

Team menagerka Bayernu Monachium poinformowała opinię publiczną o swojej ciąży w podkaście bawarskiego klubu. Przyznała, że to dla niej będzie duże wyzwanie.

Fakt, że mogę dzisiaj pracować w moim wymarzonym sporcie dla mojego klubu to jak wygranie "szóstki" na loterii. Teraz natomiast chcę rozpocząć kolejną wymarzoną pracę, tym razem jako matka - powiedziała Kathleen Kruger.

Można się spodziewać, że to ostatnie miesiące team menagerki Bayernu Monachium w pracy. Potem, przynajmniej na jakiś czas, będzie musiała się poświęcić roli matki. Stąd też Robert Lewandowski z pewnością będzie miał nowego kierownika zespołu.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: ale błąd. Co ten obrońca zrobił?!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić