VDB| 

Szokujące wyznanie Esmeraldy Godlewskiej. Było o włos od tragedii

32

Esmeralda Godlewska niedawno miała ogromne problemy. W rozmowie z "Super Expressem" gwiazda internetu wyznała, że ciężko przechodziła przez depresję. Było również o krok od tragedii. Została uratowana w ostatniej chwili.

Szokujące wyznanie Esmeraldy Godlewskiej. Było o włos od tragedii
Monika "Esmeralda" Godlewska

Był okres, w którym Esmeralda Godlewska uchodziła za jedną z największych kusicielek w kraju. Mówiło się nawet o jej romansie z Marcinem Najmanem, co wywołały ogromny konflikt pomiędzy "Don Kasjo" a "El Testeronem". W ostatnim czasie gwiazda internetu przerzuciła się na sporty walki - miała krótką przygodę z FAME MMA, a teraz bryluje na galach PunchDown (walki na uderzenia z płaskiej dłoni, tzw. "liście").

Jednak jej życie to nie tylko pasmo sukcesów. W rozmowie z "Super Expressem" gwiazda wyznała, że zmagała się z ciężką depresją. W pewnym momencie nawet myślała nawet o najgorszym.

- Byłam na takim etapie zaawansowanej, bardzo ciężkiej depresji... Tak. To był ten dzień, kiedy chciałam odebrać sobie życie. Może ktoś się z tego śmiać. Dla mnie to nie jest powód do wstydu czy śmiechu - wyznała Esmeralda Godlewska.
- Cierpiałam na depresję. I gdyby nie koleżanka, nie byłoby mnie już na tym świecie - kontynuowała Godlewska.

Otrzymała pomoc specjalistów

Kulminację swojej choroby Esmeralda Godlewska miała w kwietniu 2021 roku. Wówczas internautów zaniepokoiły treści jakie były umieszczane w jej mediach społecznościowych. Kulminacją było zamieszczenie własnego nekrologu. Ostatecznie trafiła ona do szpitala psychiatrycznego, gdzie otrzymała pomoc. O wszystkim wtedy informowała jej siostra.

"Moja siostra obecnie przebywa w klinice psychiatrycznej, by poradzić sobie z wszystkimi ciężkimi uzależnieniami od leków psychotropowych i alkoholu. Z rodziną przeżywamy bardzo trudne chwile, ponieważ jednak są to kwestie rodzinne, nie chcemy tego komentować i prosimy o uszanowanie prywatności, oraz zaprzestanie wysyłania prywatnych wiadomości" - pisała Magdalena Godlewska.

Powrót do zdrowia

Teraz wydaje się, że ze zdrowiem psychicznym Esmeraldy Godlewskiej jest zdecydowanie lepiej. Co więcej, na tyle wróciła do kondycji psychofizycznej, że znów stanie do walki na gali PunchDown. Na wydarzeniu, które odbędzie się w piątek, 22 października, we Wrocławiu zmierzy się z Patrycją "Patusią" Karczewską znaną z programu "Projekt Lady".

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Zobacz także: #dziejesięwsporcie: Najman walczy ze swoim cieniem. To trzeba zobaczyć!
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić