Ta scena wzrusza do łez! Wszystko działo się na antenie TVP

11

Zaraz po wywalczeniu brązu na igrzyskach olimpijskich w Tokio Tadeusz Michalik połączył się na żywo ze swoją siostrą. Ich rozmowę zapamiętamy na długo. Warto zobaczyć, co działo się na antenie TVP.

Ta scena wzrusza do łez! Wszystko działo się na antenie TVP
Tadeusz Michalik i Monika Michalik (Twitter, TVP)

Polski dzień w Tokio! Po srebrnym medalu kajakarek, brąz w rywalizacji zapaśników dołożył Tadeusz Michalik. Polak spisał się fantastycznie. W kapitalnym stylu pokonał Węgra. Do zwycięstwa potrzebował zaledwie 2 minuty.

Po zakończeniu walki Michalika w Polsce wybuchła euforia. Wielka radość zapanowała również w studiu Telewizji Polskiej, gdzie pojedynek brata na żywo obserwowała Monika Michalik, także medalista igrzysk olimpijskich w zapasach, ale z 2016 roku z Rio de Janeiro.

Dla rodzeństwa TVP przygotowało niespodziankę. Tadeusz Michalik mógł połączyć się za pośrednictwem telefonu ze swoją siostrą. Wszystko działo się na żywo na antenie tvpsport.pl, a rozmowa brata z siostrą chwyta za serce.

Mega Tadziu, ale żeś go załatwił. Wiedziałam, że jak tą rękę złapałeś, to nie odkleisz - powiedziała na początku siostra Michalika. - Nie wiem co mówić Monika, porozmawiamy w domu jak będziemy - odpowiedział brązowy medalista IO w Tokio. - Dzięki, że dałeś mi mniej powodów do stresów, bo 6 minut nie wytrzymałabym - dodała Monika Michalik.

Zobaczcie, jakie emocje towarzyszyły rodzeństwu podczas tej rozmowy:

Trwa ładowanie wpisu:twitter

We wtorek na igrzyskach olimpijskich w Tokio reprezentacja Polski wywalczył aż cztery medale. Po srebrze kajakarek i brązie Michalika fantastycznie spisały się nasze młociarki. W finale rzutu młotem złoto wywalczyła Anita Włodarczyk, a brąz Malwina Kopron. Chwilo trwaj!

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: Polska ma nowy tenisowy talent?! Wideo z synem Janowicza zachwyca
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić