aktualizacja 

Tajemnica partnerki Artura Szpilki wyszła na jaw

105

Nie wszyscy o tym wiedzą. Na lewym nadgarstku Kamila Wybrańczyk ma tatuaż. Jednoznacznie może on kojarzyć się z jej życiowym partnerem, Arturem Szpilką.

Tajemnica partnerki Artura Szpilki wyszła na jaw
Kamila Wybrańczyk (Instagram)

Wiele kobiet uwielbia biżuterię. Piękną bransoletką na swoim nadgarstku pochwaliła się Kamila Wybrańczyk, partnerka Artura Szpilki, jednego z najpopularniejszych polskich pięściarzy.

Wzrok przyciąga jednak nie tylko bransoletka. Warto dobrze przyjrzeć się nadgarstkowi narzeczonej polskiego pięściarza. Znajdziemy na nim tatuaż. Zobaczcie:

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Okazuje się, że Kamila Wybrańczyk na lewym nadgarstku wytatuowało sobie imię swojego narzeczonego Artura. Z pewnością wielu fanów pary o tym nie wiedziało. To piękny gest narzeczonej, z którego Artur Szpilka jest na pewno bardzo zadowolony.

Przypomnijmy, że w tym roku - na gali Fame MMA 8 - Kamila Wybrańczyk miała zadebiutować w oktagonie i zmierzyć się z Martą Linkiewicz. Do zapowiadanego pojedynku jednak nie doszło.

Narzeczona Artura Szpilki zdecydowała się na zabieg zmniejszający biust. Wszystko po to, by mogła skuteczniej walczyć w MMA.

Operacja spowodowała jednak, że Kamila Wybrańczyk musiała zrezygnować z udziału z Fame MMA 8. Jeśli jednak dostanie zaproszenie od organizatorów, to w kolejnych galach tej federacji, powinniśmy zobaczyć już partnerkę Szpilki w oktagonie.

Zobacz także: #dziejesiewsporcie: tego talentu Chalidowa nie znaliśmy. Co za umiejętności!
Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić