Tajner pokazał, z kim jego syn oglądał skoki. "Ze szwagrem"

6

Mimo że Apoloniusz Tajner nie jest już prezesem Polskiego Związku Narciarskiego, to nie stracił zainteresowania skokami narciarskimi. W niedzielę (4 lutego) wraz z rodziną wspierał Biało-Czerwonych. Stąd też opublikował zdjęcie, na którym pojawili się zarówno jego syn, jak i znany polski bokser Mariusz Wach.

Tajner pokazał, z kim jego syn oglądał skoki. "Ze szwagrem"
Na zdjęciu: Apoloniusz Tajner (fot. Instagram)

Przez wiele lat Apoloniusz Tajner był związany ze sportem, a szczególnie ze skokami narciarskimi. Najpierw był trenerem polskich skoczków i pod jego wodzą gwiazdą stał się Adam Małysz. Następnie został prezesem Polskiego Związku Narciarskiego, a w międzyczasie pełnił również funkcję wiceprezesa Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Teraz jednak Tajner porzucił sport na rzecz polityki. Już w 2004 roku wystartował w wyborach do Parlamentu Europejskiego, ale wówczas startując z listy Polskiego Stronnictwa Ludowego nie wywalczył mandatu. Inaczej było w przypadku, gdy walczył o miejsce w Sejmie podczas wyborów parlamentarnych w 2023 r. Reprezentant Koalicji Obywatelskiej otrzymał 20 748 tysięcy głosów i tym samym wstąpił do Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki oraz Komisji Gospodarki i Rozwoju.

Mimo to były prezes PZN wciąż interesuje się losem polskich skoczków. W ostatnim czasie pojawił się w radiu RMF FM i przyznał, że bacznie obserwuje zmagania. Nieraz pełnił również rolę eksperta w Eurosporcie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Rywal Hurkacza weźmie ślub. Ukochana powiedziała "tak"

W niedzielę (4 lutego) odbył się drugi konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Willingen. Dzień wcześniej 8. miejsce zajął Aleksander Zniszczoł, mimo że na półmetku był 3. Tym razem po pierwszej serii Polak prowadził, ale ostatecznie uplasował się na tej samej lokacie, co w sobotę.

Zmagania te wraz z rodziną śledził właśnie Tajner, a potwierdził to zdjęciem, który wstawił w relacji na swoim oficjalnym koncie na Instagramie. Na nim znaleźli się również jego syn oraz polski bokser Mariusz Wach.

"Mariusz Wach kibicuje Aleksandrowi Zniszczołowi ze szwagrem" - napisał Tajner.

Syn byłego prezesa PZN to szwagier znanego polskiego boksera, z którym związana jest Dominika Tajner. Ta ma za sobą małżeństwo z Michałem Wiśniewskim, a teraz układa sobie życie z nowym partnerem. Para jest już zaręczona i wszystko wskazuje na to, że w najbliższych latach dojdzie do ślubu.

Autor: JFO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić