VDB| 

Afera w USA. Przyłapano go w klubie nocnym

310

Przedstawiciele świata sportu muszą uważać na to, co robią w wolnym czasie. Boleśnie przekonał się o tym amerykański trener, który w wolny weekend zaszalał w klubie nocnym. Na jego nieszczęście nagranie z tego zdarzenia trafiło do sieci.

Afera w USA. Przyłapano go w klubie nocnym
Amerykański trener podczas erotycznego tańca (Twitter.com)

O tym zachowaniu dyskutują całe Stany Zjednoczone. Trener Jacksonville Jaguars - Urban Meyer - postanowił umilić sobie czas po kolejnej przegranej prowadzonej przez niego drużyny. Jak można zobaczyć, znany szkoleniowiec korzystał z uroków nocnego życia.

W czwartek 30 września Jacksonville Jaguars zanotowali czwartą porażkę z rzędu na rozpoczęcie sezonu NFL. Jednak trener tej drużyny wolnego czasu nie spędzał na tym, aby obmyślać plan zmiany sytuacji jego zespołu w tabeli. Za to wybrał się ze znajomymi do miasta i wyszła z tego wielka afera.

W sieci krąży wiele zdjęć oraz nagrań z tego, jak trener umilał sobie czas po porażkach. Na jednym z filmów można zobaczyć siedzącego na stołku barowym Urbana Meyera, a w tym samym czasie o jego krocze ociera się dużo młodsza blondynka.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Zresztą kobieta pochwaliła się w mediach społecznościowych, że trener z nią wówczas flirtował. To również nie uszło uwadze fanów.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Co ciekawe, jego żona Shelly w tym samym czasie zajmowała się wnukami. Zresztą jak można zobaczyć na wrzuconych zdjęciach, rodzina spędzała miło wspólnie czas. Brakowało jednak dziadka, który w tym czasie korzystał z uroków nocnego życia.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Głos tej sprawie zabrała już drużyna Jacksonville Jaguars. Klub zapowiedział, że nie ma zamiaru w tej sprawie wydawać specjalnego oświadczenia. Nie wiadomo, czy wobec trenera zostaną wyciągnięte jakiekolwiek konsekwencje.

Zobacz także: Co za gol w Polsce! Można oglądać godzinami (wideo)
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić