Takie zdjęcia Kubacki pokazuje rzadko. "Uroczy obrazek"

1

Będzie się działo w końcówce roku u Dawida Kubackiego - zarówno w życiu prywatnym, jak i sportowym. Podczas krótkiego odpoczynku przed Turniejem Czterech Skoczni lider Pucharu Świata pokazał się z żoną Martą.

Takie zdjęcia Kubacki pokazuje rzadko. "Uroczy obrazek"
Dawid Kubacki i Marta Kubacka (Instagram)

Takiego początku sezonu w wykonaniu Dawida Kubackiego nie spodziewali się chyba nawet najwięksi optymiści. Wraz z nowym trenerem kadry Thomasem Thurnbichlerem 32-latek przygotował kapitalną formę i robił co chciał na światowych skoczniach.

Kubacki wygrał aż cztery z ośmiu konkursów Pucharu Świata w tym sezonie. Do tego dwukrotnie był drugi, raz czwarty i raz szósty. Nic zatem dziwnego, że od pierwszego konkursu, gdy zdeklasował rywali w Wiśle, założył żółtą koszulkę lidera cyklu i utrzymuje ją aż do teraz.

I właśnie jako lider Pucharu Świata Dawid Kubacki przystąpi do 71. Turnieju Czterech Skoczni. Od lat niemiecko-austriackie zawody, organizowane na przełomie roku, niosą za sobą ogromne zainteresowanie mediów. Wygrać ten turniej to wielki prestiż w skokach narciarskich.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zostawił auto z otwartymi szybami. Nagranie kierowcy po śnieżycy w USA

Kubacki zna już smak zwycięstwa w Turnieju Czterech Skoczni. Główną nagrodę za triumf, złotego orła, uniósł w górę w 2020 roku, gdy wiktorię przypieczętował w przepięknym stylu, wygrywając ostatni konkurs w Bischofshofen. Teraz ma olbrzymie szanse na drugi taki sukces w karierze. Patrząc na to, jak skakał w pierwszej części sezonu, jest głównym faworytem do końcowego zwycięstwa.

Turniej Czterech Skoczni. Tak Dawid Kubacki spędza wolny czas

Być może także podczas turnieju Dawid Kubacki, podobnie jak w 2021 roku, po raz drugi zostanie ojcem. Wraz z żoną Martą spodziewają się narodzin drugiej córki właśnie pod koniec bieżącego roku. Dlatego po PŚ w Engelbergu lider Pucharu Świata jak najszybciej wrócił domu, by jak najwięcej czasu spędzić teraz z żoną i córką przed wyjazdem na Turniej Czterech Skoczni.

Podczas spędzania wspólnie wolnego czasu Dawid Kubacki zdecydował się nawet opublikować na swoim Instagramie rodzinne zdjęcie, czego nie czyni zbyt często. Pokazał się razem z żoną w zimowej scenerii, a internauci nie mogli nachwalić się fotografii. "Uroczy obrazek" - napisała jednak z fanek. Zobaczcie:

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Turniej Czterech Skoczni rozpocznie się w środę 28 grudnia od kwalifikacji w Oberstdorfie.

Autor:
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić