Tego jeszcze nie było. Będzie walka ojca z synem?

14

W świecie sportów walki przekraczane są kolejne granice. Wkrótce możemy doczekać się walki ojca z synem.

Tego jeszcze nie było. Będzie walka ojca z synem?
Zawodnik WWE - Rey Mysterio (Photo by Ethan Miller/Getty Images) (Getty Images, Ethan Miller)

Walki celebrytów, influencerów, pojedynek kobiety z mężczyzną, czy walka osób transpłciowych. W sportach walki coraz szybciej przekraczane są kolejne granice. A wkrótce możemy doczekać się przekroczenia kolejnej. Już teraz spekuluje się o walce ojca z synem.

Mowa tu o potencjalnym pojedynku wrestlerów - w ramach popularnej organizacji WWE. Naprzeciw sobie mieliby stanąć Rey Mysterio i jego syn - Dominik. Pierwszy ma 47 lat, drugi 24 i od kilku idzie śladami ojca.

Obaj zresztą wyszli już razem do walki - tyle tylko, że w jednym zespole. W maju 2021 roku, podczas WrestleMania Backlash, odnieśli dość spektakularne zwycięstwo.

Rey Mysterio w rozmowie z zagranicznymi mediami przyznał już, że taki pomysł jest w sferze rozważań. Podchodzi jednak do niego dość sceptycznie.

Na początku był to dla nas wielki pomysł, ale po zobaczeniu jak syn wzrasta i ewoluuje na ringu, ostatnią rzeczą, jaką chcę zrobić, to z nim zawalczyć. To może się kiedyś wydarzyć, ale wolałbym walczyć z nim w jednej drużynie.

Rey Mysterio jest legendą wśród wrestlerów. Przez wiele lat stoczył ponad 2000 tysiące pojedynków w różnych organizacjach. Ponad 1400 zakończyło się jego zwycięstwem.

Zobacz także: To jedna z najpiękniejszych WAGs świata. Tym wideo podbija internet
Autor: PSW
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić