Tego kibica z Indii szukał sam Robert Lewandowski. Powód jest szalony

5

O kibicu z Indii mówi cały internet. Powód? Kiedy Robert Lewandowski strzelił gol w meczu z Arabią Saudyjską, on... ściągnął koszulkę i pokazał trykot reprezentacji Polski z numerem właśnie tego piłkarza. Dzięki temu pomysłowy 23-latek poznał "Lewego" osobiście!

Tego kibica z Indii szukał sam Robert Lewandowski. Powód jest szalony
23-latek z Indii prawdopodobnie zapamięta mistrzostwa w Katarze na resztę życia (Twitter, Dominik Wardzichowski)

Jak się okazało, kibic z Indii był doskonale przygotowany na zwycięstwo Polaków. Do ściągnięcia koszulki, które zapewniło mu tak wielki rozgłos, doszło w chwili przypieczętowania przez Roberta Lewandowskiego zwycięstwa Polski w starciu z Arabią Saudyjską. 23-latek wykonał przy tym taniec radości.

Kibic z Indii bohaterem mundialu. Docenił go Robert Lewandowski

Zanim kibic z Indii pokazał światu koszulkę z numerem i nazwiskiem Roberta Lewandowskiego, miał na sobie trykot pokonanej tego wieczoru przez biało-czerwonych drużyny. Jego przezorność, a także dystans do siebie i pomysłowość zaskarbiły mu uznanie nie tylko internautów, ale i samego "Lewego".

Robert Lewandowski postanowił odnaleźć kibica i zaproponować spotkanie w cztery oczy. 23-latek nie odmówił oczywiście swojemu idolowi i panowie zobaczyli się w hotelu. Tam "Lewy" złożył autograf na koszulce młodego Hindusa, a także usłyszał od niego zapewnienie, że będzie obserwował starcie Polski i Argentyny.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Szybko okazało się, że młody kibic z Indii dotrzymał słowa. Dowodem na jego prawdomówność okazało się nagranie, które – jak poprzednie – lotem błyskawicy obiegło sieć. Zostało uwiecznione właśnie przed starciem drużyn Polski i Argentyny na boisku. 23-latek założył na tę okazję oczywiście koszulkę z autografem Roberta Lewandowskiego.

Oby dziś nam przyniósł szczęście.
Obywatelstwo już mu dali?
O, ten śmieszny gość!
Zasłynął tym, że ma luz i poczucie humoru – komentowali nowy film z udziałem 23-latka rozbawieni Polacy (Twitter).
Zobacz także: Zobacz też: #dziejesiewsporcie: wideo z dziewczynką hitem sieci. Ponad 1,7 mln wyświetleń!
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić